ناپولی می تواند اسکودتو را در صورت لغزش ما به دست بیاورد

ناپولی می تواند اسکودتو را در صورت لغزش ما به دست بیاورد

فردا یوونتوس و اتالانتا در دیدار عقب افتاده خود به مصاف یکدیگر می روند. بانوی پیر که بعد از پیروزی ارزشمند برابر اودینزه به صدر جدول رقابت های سری آ برگشته، برای اثبات صدرنشینی و افزایش فاصله امتیازی لازم با رقیب سرسخت اش ناپولی، به سه امتیاز این بازی نیاز دارد. مکس الگری، مربی یوونتوس در کنفرانس خبری با تاکید بر این نکته که هنوز ناپولی از شانس بالایی برای کسب اسکودتو برخور دار است، گفت:

 

هنوز هیچی چیز تمام نشده، ناپولی می تواند اسکودتو را در صورت لغزش ما به دست بیاورد، هرگز نباید تسلیم بشویم و دست از تلاش برداریم.

 

شرایط مصدومین

 

باید ببینیم، در حال حاضر کوادرادو و برناردسکی توان همراهی تیم را ندارند، امادگی الکس ساندرو را امروز باید بررسی کنیم، روز گذشته کمی احساس ناراحتی کرد اما بقیه همه خوب هستند، امروز تمرین خواهیم کرد و شرایط بازیکنان را پیش از دیدار فردا در نظر می گیریم و بعد تصمیم می گیریم که چه بازیکنی در ترکیب باشد. در حال حاضر تنها می توانم بگویم که یقینا بوفون در ترکیب خواهد بود. برای دیگران امروز تصمیم می گیریم. باید یاداوری کنیم که شنبه هم بازی داریم و این دو بازی برای مان بسیار مهم هستند.

 

طی سال های اخیر زمانی که یووه در صدر قرار گرفته، بعد از ان دیگر هرگز ضعیف ظاهر نشده، و حاضر به رها کردن نیستت، ایا امسال هم چنین توانی را در خود می بینید؟

 

فردا می بینیم چطور پیش خواهد رفت. در حقیقت چند روزی ست که در صدر قرار گرفتیم بنابر این برای نشان دادن این خصلت و توان باید عالی ظاهر شویم. باید فاصله را بیشتر کنیم و به روندمان ادامه دهیم، به این دلیل که ناپولی تیم بسیار خوبی ست و کیفیت و توان بسیار بالایی برای رسیدن به اسکودتو و پیروزی دارد. ما بازی های بسیار سختی را پیش رو داریم، باید ابتدا از بازی فردا نتیجه بگیریم و بعد به دیدارهای اینده فکر کنیم. باید برای اتالانتا که تیم بسیار قدرتمند و فیزیکی ست سه امتیاز را از ان خود کنیم. با توجه به شرایط جدول هرگز خطر ناپولی را فراموش نمی کنیم این تیم هنوز برای اسکودتو شانس دارد با یک امتیاز کمتر نمی توانیم تصور کنیم که همه چیز تمام شده.

 

پیانیچ و متویدی

 

پیانیچ 99.9% اماده است بنابر این می تواند فردا به ترکیب برگردد، متویدی هم از شرایط بسیار خوبی برخوردار است.

 

اتالانتا و بازی برابر این تیم

 

دیدارهایی که برابر اتالانتا برگزار میشود همگی سخت هستند، این تیم از بازیکنانی بهره مند است که همگی پرتلاش بازی می کنند و از توان فیزیکی و تکنیکی بالایی برخوردارند. با این وجود فردا با احترام به حریف این ما هستیم که باید نهایت تلاش مان را انجام دهیم و به نتیجه دلخواه برسیم. درست مانند انچه که برابر اودینزه انجام دادیم، برای رسیدن به سه امتیاز بازی نیز باید یک بازی فیزیکی و تکنیکی با سطح بسیار بالا ارائه دهیم.

 

خصوصیت اصلی یووه امسال چیست؟ یووه در فصل های اخیر، در نیمه دوم گل های بسیار زیادی زده، امسال خط حمله یووه رشد بهتری داشته و حتی خط دفاع.

 

با احترام به فصل گذشته مان باید بگویم امسال کمی شرایط تغییر کرده و بهتر هستیم. در این میان امدن بازیکنی مانند متویدی تاثیر زیادی داشته. شرایط متفاوت است، هر دیدار و هر بازی و البته هر فصل. قدرت اصلی یووه در این است که همه بازیکنان هدفی جز پیروزی ندارند، ما تا پایان می خواهیم همواره پیروز شویم، هر هفته هر بازی، با این خصوصیات می توانیم به اهداف مان با تمرکز بیشتری فکر کنیم.

 

دیبالا، ایگوایین و البته مانژو

 

همچنان باید بسنجم، برای ارزیابی کامل دیبالا باید به او فرصت بازی کردن داد، او همچنان باید بازی کند تا کاملا مشخص شود در چه شرایط ست. اما میان ایگوایین و مانژو، یکی با ضربه محکمی روبرو شد و مدتی امادگی کامل را نداشت. دیگری در حال حاضر شرایط اش خوب است. تکرار می کنم فاصله دیدارهای مان بسیار کم است، شنبه یک بازی دیگر داریم باید همه در امادگی کامل باشند. بازیکن بعدی دوگلاس است، امروز باید شرایط او را ببینم و فرداصبح پیش از بازی، تصمیم نهایی را خواهم گرفت.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: