برای زدن ضربه پنالتی من دیبالا را انتخاب کردم

برای زدن ضربه پنالتی من دیبالا را انتخاب کردم

یک پیروزی ارزشمند دیگر برای بانوی پیر که مطمئنا در این مقطع از فصل می تواند به روند یوونتوس و رسیدن به اسکودتو کمک شایانی کند. مربی یووه در کنفرانس خبری با تاکید بر این که قدرت یوونتوس و شاگردانش در فداکاری بازیکنانش برای تیم هست با تبریک به شاگردانش گفت:

 

تبریک به شاگردانم برای آنچه که در حال انجامش هستند، هر چند که هنوز کار بزرگی انجام نداده ایم. اما نتایج این دیدارها در ماه می دیده خواهند شد. تیم به خوبی نتیجه صبرش را می بیند، ما به خوبی پیش می رویم، خوب و با حوصله بازی می کنیم، در این بازی از شاگردانم راضی هستم. مارکیزیو، استورارو، دی شیلیو و روگانی هم بسیار خوب بودند، برای رسیدن به پیروزی به همه بازیکنانم نیاز دارم و باید همگی در امادگی کامل باشند.

 

اما دیبالا

 

خیلی خوب هست و به خوبی بازگشته، هر روز در حال پیشرفت است. زمانی که برای بهبودی کامل اش صرف شد به خوبی نتیجه داد و حالا اماده است. گل هایی که به ثمر می رساند نیز به او امید می دهند و روحیه او را بالا برده اند. ایگوایین نیز به خوبی به تیم کمک می کند و بازیکن واقعی ست که هر تیمی به او نیاز دارد. در لحظات مهم فصل هستیم و یووه نیز از شرایط امادگی خوبی برخور دار است، نتایج دیدارهای این ماه همیشه از اهمیت زیادی برخوردارند. باید در هر بازی پیروز شویم.

 

اما پنالتی

 

ضربه پنالتی را به دیبالا دادم، این طور تصمیم گرفتم، ایگوایین را در ضربات پنالتی بیشتر می شناسند، اشتباه در به ثمر رساندن ضربه پنالتی در این تصمیم جایی نداشت، هر دو اشتباه داشتند. هر بازیکنی اشتباه می کند اما در هر بازی شرایط متفاوت است و این بازی پنالتی را به دیبالا دادم.

 

الگری در ادامه در پاسخ به سوالاتی در خصوص ناپولی نیز گفت:

 

امروز این ساعت بازی کردیم و بسیار خوب بود، امشب برای شام در خانه هستم و با خیال اسوده و در حالی که شام می خورم می توانم بازی امشب انان را نگاه کنم. امیدوارم که ناپولی موفق به کسب نتیجه نشود.

 

اما لیگ قهرمانان و رئال مادرید

 

فکر نمی کنم که رویارویی با رئال مادرید زیاد خوب باشد، در حال حاضر شانس نخست در لیگ قهرمانان هستند، بسیار خوب بازی می کنند و ترجیح می دهم که با رئال در این مقطع از لیگ برخورد نکنیم.

 

کوادرادو

 

باید ببنیم که چطور موفق به برگشت و کسب امادگی کامل می شود، اگر برگردد که بسیار خوب است اما اگر نتواند، باید بدون او بازی کنیم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: