ساری: آتالانتا یکی از اماده ترین تیم های اروپاست

ساری: آتالانتا یکی از اماده ترین تیم های اروپاست

نمایش قابل قبول و کم نقص آتالانتا باعث شد تا مائوریتزیو ساری مربی یووه پس از تساوی دو بر دو تیمش برابر این تیم از قدرت و هماهنگی رقیب بگوید:

 

برابر یکی از هماهنگ ترین و اماده ترین تیم های این روزهای اروپا به میدان رفتیم، یک تیم خوب در حمله و بسیار هماهنگ، برای لحظاتی اشتباه کردیم و در کنترل و تصاحب توپ دچار مشکل شدیم با روش انها بازی کردن ریسک بود و باید مراقب حملات انها نیز می بودیم، هر توپی که در زمین بازی از دست دهی می تواند تبدیل به یک خطر جدی شود. دو گل خوردیم برابر یک تیم قدرتمند که بازی برابر آنها سخت است. در نیمه نخست بهتر از ما بودند اما در نیمه دوم شرایط برای ما بهتر شد و بازی متفاوت و بهتری انجام دادیم. شایسته کسب نتیجه تساوی بودیم و حتی در دقایقی تصور می کنم که می توانستیم برتری را به دست بیاوریم زیرا در شرایطی گل دوم را خوردیم که ما نسبت به حریف بهتر و هماهنگ تر بازی می کردیم با این حال این یک امتیاز بسیار ارزشمند و مهم بود. هر چند که یک امتیاز بود.

 

از او سوال می کنند که با توجه به فاصله هشت امتیازی با لاتزیو در حال حاضر یووه و او با ارامش بیشتری به ادامه فصل می اندیشند و مربی پاسخ داد:

 

آرامش، یک ضرب المثل فلورانسی هست اما نمی توانم به شما بگویم.

 

مهاجمین

 

بازی سختی برای مهاجمین ما بود، برای خصوصیاتی که رونالدو دارد کمی نسبت به دیبالا این بازی برای او اسان تر بود. به هر حال بازی دشواری بود. پیانیچ کمی از ناحیه عضله پا احساس ناراحتی میکرد و ما نخواستیم ریسک کنیم زیرا یک اسیب جزئی در این شرایط می تواند در بازی اینده دردسرساز شود. شرایط این بازی اینگونه بود و در نیمه دوم سعی کردیم بهتر شویم و توپ را از میانه میدان تصاحب کنیم و دفاع تیمی را نیز ترجیح دادم کمی جلوتر بازی کنند. با توجه به سیستم این تیم باید بگویم رقابت و بازی برابر اتالانتا برای تمام تیم ها سخت است، پیروزی های متوالی و رسیدن به تعادل، امروز ما خوب نبودیم اما خوب پیش رفتیم و به یک امتیاز مهم دست یافتیم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: