پیرلو و امیدوار به بازگشت مصدومین

پیرلو و امیدوار به بازگشت مصدومین

اندره آ پیرلو، مربی یووه بعد از پیروزی سه بر صفر تیمش برابر اسپتزیا با تاکید بر خستگی بازیکنان گفت:

 

بعد از تغییرات و زدن گل نخست تیم شروع به بازی خوب کرد، سریعتر بازی کردیم و نتیجه گرفتیم. در نیمه نخست خسته کننده بازی کردیم اما این به ذهن و تمرکز ما برنمی گردد، این بار ما از نظر فیزیکی خسته بودیم. هر بازی با همین نفرات در فاصله زمانی کم بازی می کنیم و این خستگی کاملا دیده میشود، در این بازی درخشان نبودیم اما برای مدیریت بازی تلاش کردیم و به دنبال فضا سازی و خلق فرصت بودیم، فضای کمی در اختیار ما بود و انها به خوبی راه را بسته بودند. با تغییرات در نیمه دوم توانستیم شادابی بیشتری داشته باشیم و با این نتیجه روحیه خوبی نیز گرفتیم.

 

شرایط مصدومین

 

برای بهبودی و برگشت به ترکیب تلاش می کنند، امیدواریم که در روزهای اینده تعدادی از انها به تیم برگردند. امروز دلیخت نیز با توجه به اسیب دیدگی بازی ورونا در ترکیب نبود و حالا به روزهای اتی نگاه می کنیم و امیدواریم که شرایط بهتر شود.

 

مک کنی

 

در دروان خوبی نیست اما باید بازی کند، با هم صحبت کردیم و می توانست برای حدود پنجاه دقیقه در ترکیب باشد اما درد او برگشته و باعث شده مانند قبل درخشان ظاهر نشود. این گونه اسیب ها همیشه باعث درد و ناراحتی میشوند.

 

حضور دلیخت در دیدار برابر پورتو

 

بله امیدواریم، فردا شرایط او به خوبی بررسی میشود، اسیب دیدگی سخت و جدی نیست، البته امیدواریم که جدی نباشد به این حال اینگونه اتفاقات در طول بازی می افتد.

 

بازی امشب

 

حریف به خوبی دفاع می کرد و فضا را برای ما کاملا بسته بود اما با تغییرات و فضا سازی از کناره زمین توانستیم در ادامه بازی به نتیجه برسیم. باید با مهاجمین بیشتری حمله می کردیم.

 

موراتا

 

او بازیکن تاثیرگذاری برای ماست و او برای این خصوصیات جذب کردیم. او بازی های خوبی را انجام داده. کیفیت بالایی دارد و می داند که چطور با تیم بازی کند و در عین حال وظیفه خود را در حمله به خوبی می داند و از همه مهتر حمله از عمق را به خوبی درک می کند و گل می زند. حیف که مدتی او را در اختیار نداشتیم و حالا امیدواریم که به زودی به شرایط ارمانی خودش برگرده.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: