تقدیم به آنها كه سالها با نام یوونتوس زندگی كردند

تقدیم به آنها كه سالها با نام یوونتوس زندگی كردند

 

لاپو اِلكان (یكی از نوادگان جیانی آنیلی؛ بنیانگذار باشگاه یوونتوس) در گفتگو با خبرگزاری ANSA ایتالیا با اشاره به قهرمانی یوونتوس در رقابت‌های این فصل سری آ و كوپا ایتالیا بیان كرد:

 

از همه اعضای باشگاه بابت قهرمانی‌‎های این فصل تشكر می‌كنم؛ به ویژه بوفون كه هفده سال باور نكردنی را با ما گذراند. او در تمام این سالها همانند یك قهرمان به بیانكونری‌ها كمك كرد و جلوه‌‌های منحصر به فردی از یك بازیكن فوتبال را از خود به یادگار گذاشت.

 

وی در ادامه اضافه كرد:

 

از هواداران و تمام كسانی كه در طول این سالها با یووه و نام یوونتوس زندگی كردند و همواره با محبت‌ها و حمایت‌هایشان باشگاه را تنها نگذاشتند نیز تشكر می‌كنم. همچنین از ماسیمیلیانو الگری كه با اشتیاق فراوان یووه را در تمامی مراحل پیش رویش همراهی كرد و البته از آندره‌آ آنیلی و نقش اساسی‌ای كه در موفقیت‌های سالهای اخیر یووه ایفا كرده نیز نباید به آسانی گذشت. بدون شك كاری كه او در مدیریت باشگاه یوونتوس انجام داده، ستودنی است.

 

لاپو الكان برادر جان الكان مالك فعلی باشگاه یوونتوس، رئیس هیأت مدیره فیات و مدیرعامل اكسور؛ یكی از سه نواده خاندان آنیلی و فرزند مارگریتا آنیلی دختر جیانی آنیلی بنیانگذار فقید باشگاه یوونتوس است. او هم‌اكنون به عنوان یكی از مدیران ارشد در كارخانجات خودروسازی فیات و همچنین چند شركت اقتصادی دیگر مشغول به فعالیت است.


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حامد وحیدی
حامد وحیدی«نگارنده اخبار»
ارتباط با نگارنده: