لغو دیدار، تصمیم درستی بود

لغو دیدار، تصمیم درستی بود

بارها شاهد لغو دیدارهای متعددی در دنیای فوتبال بودیم، شرایط آب و هوایی، بارش شدید برف و حتی یخ زدگی زمین بازی می تواند دیدار فوتبالی را هر چند مهم و حساس به تعطیلی بکشاند، اما چرا این بار کنسل شدن دیدار یووه و آتالانتا با حواشی زیادی روبرو شد.

 

در حالی که هواداران و بازیکنان دو تیم در استادیوم حضور داشتند، با شدت گرفتن بارش برف و شرایط بد جوی و با کم شدن قدرت دید و احتمال اسیب دیدگی بازیکنان، داوران دستور به لغو بازی گرفتند، اما یک ساعت بعد حدود ساعت 19 به وقت ایتالیا، خبری از برف نبود و حتی یک دانه برف هم از اسمان به زمین نمی امد.

 

همین مسئله انتقادات زیادی را برای لغو دیدار به همراه داشت. اما بازیکنان و حتی مدیران دو تیم تاکید کردند که در ان ساعات بارش شدید برف به ما امکان برگزاری بازی را نمی داد و هر لحظه امکان اسیب دیدگی وجود داشت.

 

چرا باید در این شرایط از ما انتقاد کنند؟ این تصمیم درستی بود که در ان لحظات گرفته شد، کسی از یک ساعت بعد و شرایط اب و هوایی مطلع نیست، ما نمی توانستیم بازیکنان را به خطر بیاندازیم، هر چند که اگر داوران تصمیم به برگزاری بازی داشتند، برای بازی کردن مشکلی نداشتیم و در زمین حاضر میشدیم.

 

به نظر می رسد انتقادات از سوی کسانی شنیده میشود که به دنبال حاشیه سازی برای یووه هستند. تفاوت چندانی نمی کند ما یوونتوس هستیم و برای حضور فشرده در هر رقابتی اماده ایم، بازیکنان بارها با این شرایط روبرو شدند و نباید به مسائل حاشیه ای بپردازیم. تغییری در هدف و برنامه های ما به وجود نیامده، بازی به بازی پیش میرویم و می دانیم که راه دشواری پیش رو داریم اما توان و انگیزه مان برای رسیدن به اهداف مان بسیار بالاست.


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: