الگری: از نتایج راضی هستم به بازی های ماه فوریه فکر می کنیم

الگری: از نتایج راضی هستم به بازی های ماه فوریه فکر می کنیم

یوونتوس و میلان در یکی از حساس ترین دیدارهای فصل به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان با تقسیم امتیاز دیدار، رقبای خود را راضی تر کردند. مکس الگری در پایان این دیدار که با تساوی بدون گل دو تیم همراه شد گفت:

 

بازی خوبی بود، خوب بازی کردیم. به این ترتیب ژانویه را به بهترین شکل به پایان رساندیم. در حمله به ویژه در ضربات انتهایی باید آرامش بیشتری داشته باشیم، باید دقیق باشیم اما تمرکزمان در آن نقطه از هم گسسته میشود و برای گلزنی مشکل دار میشویم. بازی امشب خوب بود، به مانند یک تیم بازی کردیم و بازیکنان بیشتر در فکر همکاری تیمی بودند. دیدارهای زیادی باقی مانده و ما باید راه کنونی را ادامه دهیم. به نظر میرسد که بازیکنان با فضا و شرایط محیطی تیم آشنا شدند و جوانان بیشتر از قبل می دانند که چطور خود را با تیم هماهنگ سازند. حالا برای نتیجه گرفتن می جنگیم. ما باید خودمان نتیجه بگیریم، امیدوار به نتیجه نگرفتن رقبا هستیم ما نمی توانیم به آن فکر کنیم. در حال حاضر از نتیجه و رتبه کنونی راضی هستم. از این پس به این فکر می کنیم که در پایان ماه فوریه کجای جدول خواهیم ایستاد.

 

اهداف

 

امشب از آن دیدارهایی بود که هر اتفاقی می توانست در آن روی دهد. یک امتیاز گرفتیم و در فاصله امتیازی مناسب تری نسبت به این تیم قرار گرفتیم. در ماه فوریه با تیم هایی که در یک سطح و تقریبا یک روش برای بازی کردن دارند دیدار خواهیم داشت. امیدواریم که بتوانیم برابر آنها نتیجه دلخواه را بگیریم.

 

بازیکنان

 

روگانی بازیکن باکیفت و خوبی ست، برای تیم از خودگذشتگی دارد. می خواهد در یووه بماند، بسیار جدی و کوشاست و به خوبی تمرین می کند. امشب نیز بازی بسیارخوبی انجام داد و می خواهد همیشه در دسترس باشد و توانایی های خود را ارتقا دهد. دیبالا؛ در این بازی کمک مان کرد.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: