رویدادها آرشیو خبر ها
شکست نایب قهرمان لیگ سوئیس با ساری بال!

شکست نایب قهرمان لیگ سوئیس با ساری بال!

 

تیم فوتبال زنان یوونتوس در اولین بازی دوستانه خود در مسیر آماده‌سازی برای فصل جدید رقابت‌های سری A زنان، در «یوونتوس‌ سنتر» کمپ وینووو و در زیر بارش باران، مقابل تیم سوئیسی لوگانو با یک گل به برتری رسید.

 

تیم فوتبال زنان یوونتوس در این دیدار با ترکیب: لائورا جولیانی (از دقیقه 46 دوریس باچیچ) ، توحیا هیری‌نن (از دقیقه 46 الکساندار شیکُرا) ، سارا گاما، لیزا سمبرنت (از دقیقه 77 میکه‌لا فرانکو) ، ونه‌سا پنتسه‌ری (از دقیقه 77 میکه‌لا جوردانو) ، آئورا گالی (از دقیقه 90 لودو ویکا سیلویونی) والنتینا چرنوئیا (از دقیقه 62 ملیسا بلوچی) ، مارتینا رُزوچی (از دقیقه 46 اریانا کاروزو) ، آندره‌ا استاشکووا (از دقیقه 62 انیولا الوکو) ، کریستیانا جیرلی و باربارا بوناسه‌ئا (از دقیقه 46 اسیا بروگونزی) و مربیگری ریتا گوارینو به مصاف حریف سوئیسی‌اش رفت.

 

دختران یووه که همگام با تیم مردان، با سیستم 3‐3‐4 به میدان رفته بودند با گل دقیقه 46 آئورا گالی، هافبک ملی‌پوش و 22 ساله خود موفق شدند مهمان‌شان را که در رقابت‌های فصل گذشته لیگ فوتبال زنان سوئیس به مقام دوم دست یافته بود با شکست بدرقه کنند.

 

ملی‌پوشان ایتالیایی یووه که در جام‌جهانی زنان در فرانسه حضور داشتند و همچنین مهره‌های تازه پیوسته به بانوی‌پیر در این دیدار برای اولین بار فرصت حضور در میدان را پیدا کردند.

 

لیندا سمبرات مدافع 32 ساله و سوئدی که از تیم مون‌پلیه فرانسه راهی تورین شده و آندره‌ا استاشکووای 19 ساله و اهل جمهوری چک خط حمله یووه که از اسپارتاپراگ به جمع بیانکونری پیوسته از جمله بازیکنان تازه‌واردی هستند که یوونتوس با به خدمت گرفتن آنها امیدهای فراوانی برای کسب سومین عنوان قهرمانی پیاپی در رقابت‌های سری A زنان (ایتالیا) دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
ساغر واحد
ساغر واحد«نگارنده اخبار»
ارتباط با نگارنده: