جام حذفی آرشیو خبر ها
پیرلو:کوپاایتالیا در ابتدا جذاب نیست بعد برای همه مهم می شود!

پیرلو:کوپاایتالیا در ابتدا جذاب نیست بعد برای همه مهم می شود!

چهارشنبه شب یوونتوس از سری رقابت های کوپا ایتالیا به مصاف جنوآ خواهد رفت، اندره آ پیرلو در کنفرنس خبری پیش از این دیدار ضمن تاکید بر اهمیت این رقابت ها گفت:

 

منتظر بازی سخت و مهمی هستم، زمانی که رقابت های کوپا ایتالیا شروع میشود ابتدا به نظر میرسد که برای هیچ کس جذاب نیست اما بعد زمانی که پیش میروی و بازی ها به مراحل پایانی نزدیکتر میشود اهمیت ان برای همه مشخص میشود و اهسته اهسته همه برای دیدن و تماشای دیدارهای این رقابت ها مشتاق میشوند. تیم ها نیز برای رسیدن به فینال پرانگیزه تر. فردا دیدار مهمی ست که باید در آن برنده از میدان خارج شویم.

 

جنوا

 

چند دیدار از این تیم را دیده ام و بررسی کرده ایم، روش خود را تغییر داده و در حمله تیم متمرکز تری شده است. انرژی و توان کافی ای دارند و به نظر دیدار سختی خواهد بود، یک مبارزه کامل زیرا تیمی ست که خوب بازی می کند و تسلیم شدن را نمی پذیرد. ما نیز برای ادامه راه پیروزی های مان به این بازی نیز به چشم یک بازی مهم می نگریم که راهی جز برنده شدن در آن نداریم. در دفاع بسیار خوب هستند و هر از گاهی با 5 مدافع به میدان می روند و در بازی تدافعی و نمایش دفاعی بسیار مستحکم هستند. شروع دوباره انها از خط دفاعی نیز بسیار خوب است و با کنترل توپ و پاسکاری به خوبی پیش می روند. همان طور که گفتم بازی های انها را بررسی کردیم و در تلاشیم بهترین روش را برای مقابله با انها در نظر بگیریم.

 

بازیکنان

 

بازیکنان اسیب دیده ای داریم که برای این بازی در اختیارمان نیستند. کیه لینی مدتی ست که با ما تمرین می کند شاید بازی کند، اما فردا جیجی از ابتدا بازی خواهد کرد و برای سایر نفرات تصمیم نهایی را فرداصبح خواهیم گرفت. همان طور که همیشه گفته ام باید ذهنیت و تمرکز خود را حفظ کنیم. سطح کیفی ما بالاست و هر زمان که از نظر ذهنی نیز هماهنگ بودیم بهترین نتایج را کسب کرده ایم. باید راهی که از بعد از بازی برابر فیورنتینا پیش گرفته ایم را ادامه دهیم. اهداف خود را به خوبی روشن کردیم و می دانیم که چه می خواهیم و در بازگشت تا به اینجا خوب عمل کرده ایم. این کاملا مشخص هست که دوباره حرکت مان را شروع کردیم و با قدرت به دنبال برنامه و هدف مان هستیم و تنها تمرکزمان بر روی خواسته های مان است. فردا نیز همین طور خواهد بود باید بازی خود را به خوبی انجام دهیم و برنده شویم.

 

پیشرفت

 

انگیزه می تواند نتیجه ای که می خواهی را برای مان به ارمغان بیاورد، به هر روشی و هر سیستمی که در نظر داریم می توانیم به انچه می خواهیم به درستی دست یابیم. هر از گاهی نیز ناکامی هایی از راه میرسند اما ما دوباره حرکت می کنیم دوباره بر می خیزیم و می کوشیم، اهمیت ماجرا در این است که هرگز تسلیم نشویم و انگیزه خود را از دست ندهیم. اهداف ما تا پایان مشخص است و برای رسیدن به آن تلاش می کنیم. یکی از هدف ما نیز قهرمانی کوپا ایتالیاست بنابر این باید فردا برنده شویم. از زمانی که بازی با فیورنتینا برگزار شد برخی بر این باورند که برای ما تغییراتی را همراه داشت. بله داشت اما ما در ابتدای فصل نیز خوب بازی می کردیم، این طبیعی ست که مشکلاتی نیز باشد، بازی برابر فیورنتینا مانند تلنگری بود که باعث شد به خودمان بیاییم. ما دوباره شروع کردیم، دوباره حرکت مان را ادامه دایم و حالا اینجا هستیم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: