جام حذفی آرشیو خبر ها
ساری: بهتر است سکوت کنیم، فردا صحبت خواهیم کرد

ساری: بهتر است سکوت کنیم، فردا صحبت خواهیم کرد

ناامیدی و ناراحتی و حتی خشم وجود دارد و این طبیعی ست، مائوریزیو ساری مربی بیانکونری که برابر تیم سابق خود شکست خورد و جام قهرمانی ارزشمندی را برای بیانکورنی از دست داد می گوید ناراحتی و ناامیدی وجود دارد.

 

ناامیدی و دلزدگی برای باشگاه، هواداران و بازیکنان وجود دارد و این شرایط طبیعی ست، ما در لحظات خوب و درخشانی به سر نمی بریم و درخشش و جذابیت از تیم ما دور شده، البته غایبینی داریم و برای اینکه بهتر نتیجه بگیریم تغییراتی داشتیم تا شرایط را خوب پیش ببریم و بازی مطلوبی ارائه دهیم. از نظر سطح کیفی خوب بازی کردیم اما آن درخشش که لازم است در تیم ما نیست درخششی که بتوانیم خطر بر روی دروازه رقیب ایجاد کنیم. خیلی تحت فشار قرار میگیریم، در ارسال ها ضعیف هستیم و زمان ارسال کمتر بازیکنی در جای مناسب ایستاده. ما تیمی داریم که بر فردیت بنا شده و این مسئله می تواند خلق موفقیت کند اما این ناامید کننده است. ما در طول 90 دقیقه بر بازی متمرکز بودیم اما بدون اینکه تصمیم به خطرسازی داشته باشیم نمی توانیم موفق شویم. در دوره ای هستیم که کمبود درخشش تیمی بسیار زیاد است.

 

رونالدو

 

او را از نظر شرایط بازی همانند سایرین دیدم. در زمانی که فرصت داشت به خوبی دوید و بازی کرد اما از انجایی که داگلاس و دیبالا هیچ درخششی نداشتند او نیز موفق نشد، او بازیکن تمام حرفه ای ست. به هر حال اتفاق می افتاد و این طبیعی ست که روی دهد. من به بازیکنان می گویم که واقعا عصبانی و ناامید هستم درست مانند انها، در این شرایط بهتر است که سکوت کنیم و فردا صبح در این باره صحبت خواهیم کرد.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: