جام حذفی آرشیو خبر ها
بی نتیجه زمین را ترک کردیم

بی نتیجه زمین را ترک کردیم

ما با خواسته پیروز شدن راهی میدان شدیم اما با همان آرزو و بی نتیجه زمین را ترک کردیم، این سخنان کوادرادو پس از اتمام بازی ست.

 

ناپولی به خوبی دفاع کرد و پیدا کردن فضا برای پیشروی واقعا دشوار بود حتی برای شوتزنی، باید به اینده فکر کنیم این اتفاقی ست که افتاده و باید به سری آ و لیگ قهرمانان بی اندیشیم، تلخی عمیقی را احساس می کنیم جام ارزشمندی بود که می توانستیم فتح کنیم. ما تیم بزرگی هستیم و می توانیم سریع برگردیم و به شرایط ایده ال فکر می کنیم خب اسان نیست بازگشت پس توقفی اینگونه به هر حال این فوتبال است و باید ببینیم چه میشود.

 

از او در خصوص رونالدو نیز سوال کردند

 

صحبت کردیم، رونالدو برای نتیجه ناراحت بود. ضربات پنالتی اینگونه هستند. مربی با ما صحبت کرده بود و از ما خواسته بود توپ را حفظ کنیم ما اینگونه بازی کردیم اما پیدا کردن فضا در میان مدافعین ناپولی خیلی سخت بود، ما می خواستیم پیروز شویم اما حالا باید از این مسابقه درس بگیریم ما تیم بزرگ و بازیکنان حرفه ای هستیم و یک تیم کاملا حرفه ای و همیشه راه پیش روی مان را نگاه خواهیم کرد. همچنان باید پیشرفت کنیم و بدانیم که باید تلاش بیشتری داشته باشیم.

 

او همچنان تاکید کرد:

 

از شرایط عجیب و سختی راهی مسابقات شدیم، در ماه های گذشته دریافتیم که چه مسائل مهمی در زندگی هستند و این شرایط به ورزش کمک نکرد اما برای بازگشت و رسیدن به امادگی زمان داریم و یووه همیشه پیش خواهد رفت.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: