جام حذفی آرشیو خبر ها
ساری، راضی از سی دقیقه نخست

ساری، راضی از سی دقیقه نخست

رسیدن به دیدار پایانی کوپا ایتالیا او و شاگردانش را به یکی از اهداف مهم فصل جاری رقابت های فوتبال نزدیک می کند و می تواند نخستین جام را برای این مجموعه به ارمغان بیاورد. مائوریتزیو ساری، مربی یووه در پایان پس از تساوی برابر میلان تاکید کرد که بازگشت به میادین خوشایند بوده.

 

این طبیعی ست که بعد از گذشت سه ماه دیدن بازیکنان در زمین فوتبال برای یک بازی رسمی و نشستن بر روی نیمکت خوشایند است، هر چند که نبود تماشگران و عدم شنیدن تشویق های انها کاملا احساس میشد. این شرایط برای هیچ کس اسان نیست و باید این را شروعی برای گذشتن از لحظات سخت دانست. من از نمایش تیمم به ویژه در دقایق نخست بازی در نیمه نخست و در سی دقیقه ابتدایی واقعا راضی هستم، شگفت زده شدم خیلی خوب بازی کردیم و این واقعا عالی بود که بعد از این توقف اینگونه شروع کنیم. بعد از گذشت دقایق البته بازی از نظر ذهنی افت کردیم و حتی در دقایق بسیار اندکی خطر بازیکنان میلان را حس کردیم اما در مجموع از سرعت و نمایش بازیکنانم در نیمه نخست راضی هستم. ببنید باید فراموش نکنیم که بازیکنانی بودند که برای 70 روز در خانه استراحت می کردند، حتی تمرین خوبی نیز نداشتند این طبیعی ست که سرعت و شادابی در این بازی نباشد. این بازی بعد از توقف طولانی بدون تمرین برگزار شده، تمرینات تیمی هم مانند همیشه اغاز نشد و این برای بازیکنان مشکل ساز بود. برای این زمان این نتیجه و این عملکرد راضی کننده است. کمی صبر نیاز است تا به فرم ایده ال برگشت.

 

او در خصوص رونالدو نیز گفت:

 

از او خواستم که کمی در این شرایط به میانه میدان نزدیک تر بازی کند و بیشتر به کارهای تیم بپردازد، کمی باید فداکاری می کرد؛ او پذیرفته و این برای ما بسیار ارزشمند و مهم است، او نیز به ویژه در نیمه نخست خوب بازی کرد و مانند هم تیمی هایش در ادامه بازی کمی خسته شد، این خستگی از نظر امادگی نیست بلکه برگشت به شرایط مسابقه در این شرایط دشوار است باید به زمان امیدوارنه نگاه کنیم و بدانیم می توانیم بعد از چند بازی به فرم مورد نظرمان برگردیم. این طبیعی ست که او عادت به اشتباه کردن ندارد برای ضربه پنالتی بدشانس بود اما او بازیکنی با استعداد فوق العاده است و می تواند در هر منطقه ای از زمین بازی کند و متفاوت و تاثیرگذار ظاهر شود.

 

دیبالا

 

اگر از من همان سوال را برای هر یازده بازیکن انجام دهیم، همان پاسخ را خواهید شنید. (می خندد) خوب بازی کرد به ویژه در نیم ساعت نخست بازی و بعد سطح بازی او مانند تیم افت کرد.

 

تعویض

 

با قانون جدید می توانیم پنج تعویض داشته باشیم و من با سه تغییر همزمان خواستم به تیم تعادل بدهم و تغییرات سیستمی این یک ریسک است اما انتخابی که می توانیم در چند بخش و یا یکباره انجام دهیم، من از این تعویض ها هیجان زده شدم.

 

پیانیچ و بنتانکور

 

بارها به این مسئله فکر کردم اما هر بار فکر می کنم که این اشتباه است.

 

حریف فینال

 

مهم این است که ما در فینال هستیم و فرداشب دیدار زیبایی میان اینتر و ناپولی برگزار خواهد شد، بازی را خواهیم دید و بعد خود را برای دیدار فینال و برای هر اتفاقی اماده خواهیم کرد.

 

داگلاس

 

زمانی که او را تعویض می کردم احساس کردم که بازیکنی ست که بیشتر از سایرین فعال و در زمین، بازی او احساس می شود؛ در حال پیشرفت است توان و قدرت بالایی دارد و می تواند متفاوت و موثر ظاهر شود.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: