جام حذفی آرشیو خبر ها
بونوچی: باید نیمه پر لیوان را دید؛ما به فینال رسیدیم

بونوچی: باید نیمه پر لیوان را دید؛ما به فینال رسیدیم

یوونتوس در یک نمایش نه چندان دلچسب برابر میلان در دیدار برگشت از مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا به تساوی بدون گل دست یافت تا با توجه به نتیجه یک بر یک دو تیم در بازی رفت، به عنوان تیم برنده راهی فینال کوپا شود.

 

لئوناردو بونوچی مدافع بیانکونری در پایان این بازی در خصوص بازی و نمایش یووه تاکید کرد که باید نیمه پر لیوان را دید زیرا هدف رسیدن به فینال بود.

 

مهم این بود که از این مرحله عبور کنیم و به دیدار فینال در رم برسیم. امروز هیجان خاصی که کمی عجیب بود را احساس کردیم، استادیوم خالی بعد از 90 روز و این شروعی سخت بود، اما خب شروع خوبی بود، خوب بازی کردیم هر از گاهی نیز توپ را از دست می دادیم امام در مجموع بازی خوبی داشتیم. مطمئنا میلان نیز بازی خوبی ارائه کرد به ویژه که ده نفره شده بود. بازی ها را با یک تساوی شروع کردیم اما باید نیمه پر لیوان را دید ما به فینال راه یافتیم.

 

رونالدو و پنالتی

 

بزرگان فوتبال هم اشتباه می کنند و برای ما این مهم است که دفاع اشتباه نکرده و در دفاع مرتکب اشتباه نشدیم، در خط حمله نیز همیشه عالی هستیم و در حال حاضر ما یوونتوسی قوی به همراه رونالدویی اماده داریم. به طور حتم ما از این لحظه به بعد می توانیم مسیری که در نظر داریم را ادامه دهیم، لحظات سخت و عجیبی را در این ماه ها سپری کردیم و حالا امیدواریم که این علامتی برای بازگشت باشد باید امید داشته باشیم. این کمی شادی برای هوادارانی بود که در خانه هستند و ما به این امیدواریم که در دیدار فینال به انها هدیه خوبی بدهیم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: