جام حذفی آرشیو خبر ها
ساری: بحرانی وجود ندارد

ساری: بحرانی وجود ندارد

یوونتوس در رقابت های کوپا ایتالیا در آلیانس استادیوم میزبان میلان است، مصافی که همچنان بحث های برای برگزاری و یا حتی حضور و یا عدم حضور هواداران در ورزشگاه را به همراه دارد هر چند که گفته شده در صورت برگزاری این بازی با تماشاگر خواهد بود، اما مشکلات این روزهای دنیا و نگرانی های جهانی مقابله با ویروس کرونا همچنان به قوت خود باقی ست. با این وجود کنفرانس خبری برگزار شد و ساری به برخی سوالات پاسخ داد.

 

رونالدو

 

او یک مشکل شخصی دارد و منتظریم تا برگردد و تصمیم بیرد، نمی دانیم که چه خواهد کرد و ایا در دسترس خواهد بود یا خیر، همه چیز بستگی به تصمیم او دارد.

 

خدیرا

 

شرایط اش خوب است، اسیب دیدگی سختی داشت و اسان نیست که بتواند خیلی زود به بهترین شرایط برگردد. اما خوب تمرین می کند و شاید یک گزینه برای این بازی در طول دیدار باشد. اما داگلاس او نیز خوب است اما فکر نمی کنم که بتواند برای 90 دقیقه حاضر باشد.

 

میلان

 

تیم اماده و قبراق برای رقابت، دیدار اسانی نیست و برابر تیمی بازی نمی کنیم که مبارزه با انها اسان و راحت باشد، پیچیدگی های خاص خود را دارد. این طور فکر نمی کنیم که انها از ما یک گام پیش هستند.

 

کرونا ویروس

 

باید بپذیریم که این یک واقعیت است، نمی توانیم پیش بینی کنیم و باید همگی آن را آن طور که هست و روی داده قبول کنیم این شرایط همه ماست. باید با شرایط سازگار شویم. حتی نمی خواهم بگویم که تیم چطور تمرین کرده چون این خود یک چالش و یک مبارزه دیگر را به همراه می اورد.

 

بدون رونالدو

 

جانشینی برای او نداریم، فکر نمی کنم که جانشینی نیز برای او در دنیا پیدا شود. باید متفاوت کار کنیم و شرایط را تغییر دهیم. در کنترل و به حرکت در اوردن سریع توپ باید متمرکز تر شویم خب هر از گاهی ان طور که می خواهیم همه چیز پیش نمی رود گاهی اوقات برنامه ها از کار می افتند و کارایی لازم را ندارند اما می دانیم که باید در این زمینه ها بیشتر تلاش کنیم.

 

بحران

 

اغراق می کنید؟ از ما همه انتظار دارند که نتایج همه درخشان ادامه داشته باشد در لحظاتی کمتر از انتظار کار می کنیم و در برخی مواقع می دانیم که باید بهتر باشیم اما بحران نیست. به طور مثال در نیمه دوم بازی برابر لیون تیم در سطح خوبی بازی کرد ما در فاز دفاعی بهتر شدیم اما همیشه نمی توان بی اشتباه بود.

 

• گفتنی ست برگزاری دیدار یوونتوس و میلان همچنان در هاله ای از ابهام قرار گرفته و شهردار تورینو ساعتی قبل در خصوص احتمال کنسل شدن و یا حتی عدم حضور تماشاگران در این بازی صحبت کرده و هنوز نمی توان به طور صد در صدی از برگزاری این بازی صحبت کرد.


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: