جام حذفی آرشیو خبر ها
مسابقه ای فراتر از نیمه نهایی کوپا ایتالیا !  خارج شدن از موج انتقادات

مسابقه ای فراتر از نیمه نهایی کوپا ایتالیا ! خارج شدن از موج انتقادات

یوونتوس ― میلان و دیدار این دو تیم در رقابت های کوپا ایتالیا، پنجشنبه شب در حالی برگزار میشود که هر دو تیم برای نشان دادن قدرت خود در تلاش خواهند بود تا بهترین نمایش خود را در این بازی داشته باشند. یوونتوس برای خارج شدن از موج انتقادات روزهای اخیر می داند که این مصاف ارزشی به مراتب بیشتر از یک بازی و پیروزی در آن خیلی بیشتر از یک برد ارزشمند است.

 

در مصاف هایی که بیانکونری و روسونری در رقابت های کوپا ایتالیا داشتند، چند دیدار از اهمیت بالایی برخوردار بوده و به نوعی که در شرایط سخت یوونتوس توانسته برنده از میدان خارج شود و حالا بازی پنجشنبه شب نیز با توجه به حساسیت آن به این چند دیدار حساس اضافه خواهد شد و امیدواریم همانند این سه دیدار، این بازی نیز با برتری بانوی پیر به پایان برسد.

 

25 آوریل 1990

 

فینال کوپا ایتالیا، بازی رفت در کوموناله با وجود برتری محسوس یووه، بدون زدن گل برای دو تیم به پایان رسیده و حالا در بازی برگشت یووه دینو زوف برابر میلان آریگو ساکی در سن سیرو به میدان می رود. تنها هفده دقیقه از شروع بازی نمی گذرد که روبروتو گالیا دروازه روسونری را در سن سیرو بازی می کند و در ادامه فن باستن و هم تیمی هایش با وجود ارائه یک نمایش خوب نمی تواند گلی به ثمر برسانند و به این ترتیب جام راهی شهر تورینو میشود. موفقیتی پس از هفت سال و یک افتخار مهم برای مربی ای که می تواند جام یوفا را نیز از ان خود کند.

 

23 ژانویه 2002

 

یووه و میلان در سری آ با هم رقابت سختی دارند اما حساسیت در دیدار رفت نیمه نهایی کوپا ایتالیا فصل 2001‐02 از حساسیت بیشتری برخوردار است. حالا میلان کارلو آنچلوتی برابر یووه مارچلو لیپی در سن سیرو برابر یکدیگر قرار گرفته اند، بازی متعادلی ست و هر دو تیم نمایش نزدیکی دارند اما میزبان برتری محسوسی دارد و می تواند با گل مورنو از حریف پیش بیافتد. اما در ادامه درخشش دو الساندروی بیانکونری موجب میشود تا تیم لیپی برنده از میدان خارج شود. ابتدا الساندرو بریندلی و در چهار دقیقه پایانی دیدار الساندرو دل پیرو با گلزنی های خود یوونتوس را یک بار دیگر برنده یک مصاف حساس می کنند.

 

8 فوریه 2012

 

این بازی هم در مرحله رفت نیمه نهایی برگزار شد، مصافی میان مکس الگری میلان و آنتونیو کونته یووه که با درخشش مارتین کاسرس همراه بود. یووه با گل این بازیکن در دقیقه 53 از حریف پیش افتاد اما الشراوی بازی را به تساوی کشاند تا میلان امیدوار به ادامه بازی شود اما کاسرس یک بار دیگر گلزنی کرد تا این بازی نیز با برتری بانوی پیر به پایان برسد.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: