جام حذفی آرشیو خبر ها
ساری: از این شرایط خارج خواهیم شد

ساری: از این شرایط خارج خواهیم شد

مربی بانوی پیر هفته سختی را پشت سر گذاشت و شاگردانش را برای دیدار رفت از مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا اماده کرد و امیدوار است همراه با تجربه بازیکنان بزرگ تیمش بتواند نتیجه دلخواه و ارزشمندی را در این دیدار به دست بیاورد.

 

او در کنفرانس خبری پیش از دیدار در حالی که به نظر چندان ناراضی نیز نبود تاکید کرد که عملکرد تیم را در پایان فصل بررسی می کنند نه در میانه راه.

 

در طول فصل نمی توان از نتایج پایانی حرف زد، این پایان فصل است که همه چیز مشخص میشود و بر اساس آن می توان عملکرد تیمی را بررسی و نقد کرد. از این فصل ناراضی نیستم. شام و صحبت با مدیر، این باید بعد از بازی با فیورینتینا صورت می گرفت. من تاخیر داشتم و البته مدیر هم برنامه های دیگری داشت. اگر نمی خواستم تحت ازمون قرار بگیرم این انتخاب را نمی کردم. این کاملا طبیعی ست که نتایج ضعیف انتقاداتی به همراه می اورد، در جایی قرار گرفتیم که انتظارش را داشتیم. در حال تمرین و تلاش هستیم و خوب تمرین می کنیم، باید تمرکز بهتری در زمانی که از حریف پیش افتادیم داشته باشیم. میلان خیلی خوب اماده شده و پیشرفت داشته اما دربی را از دست دادند و می توانند برابر یووه خوب بازی کنند ما همیشه برای سایر تیم ها انگیزه می اوریم. بازیکنان همیشه در حال تمرین هستند و پشتیبان تیم هستند. لحظات سخت قابل می گذرند و ما می توانیم از این شرایط خارج شویم. در طول هفته تمرینات خیلی خوبی داشتیم. شرایط برای یووه چندان اسان نیست اما بازیکنان بزرگ و باتجربه ما می دانند که چطور تیم را هدایت کنند و از این سختی عبور کنیم و به شرایط متعادلی دست یابیم. ما حاضریم تا مانند همه هفته های گذشته به شرایط ارمانی و ارامش مورد نظر دست یابیم.

 

پیانیچ

 

او بازیکن پویا و پرتلاشی ست اما کمی سرعت و شتاب در او کم شده، او در پستی که من به او داده ام بهترین است و در چند بازی گذشته متحمل رنج شد و تلاش می کند تا به سطح امادگی خود برگردد من از او در تیمم استفاده می کنم این می تواند برای هر بازیکنی اتفاق بیافتد او به نقش تعیین کننده خود در تیم ما برمی گردد.

 

شرایط فیزیکی بازیکنان

 

هفته ها بسیار فشرده بودند و رقابت های یکی پس از دیگری در فاصله زمانی کم، ما خیلی خوب کار کردیم و از نظر فیزیکی و امادگی بازیکنان مشکلی نداریم. ما تنها در دقایق پایانی بازی تمرکز را از دست دادیم و هیچ کمبود از نظر امادگی احساس نمیشود.

 

اشتباهات

 

اگر یک اشتباه صورت گرفته باید تنها در مورد آن حرف زد، هر از گاهی صحبت های بیشتر ارزشی ندارند.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: