جام حذفی آرشیو خبر ها
صحبت های کاپیتان لئو بعد از پیروزی مقابل رم

صحبت های کاپیتان لئو بعد از پیروزی مقابل رم

لئوناردو بونوچی، زننده گل سوم بانوی پیر برابر رم در رقابت های کوپا ایتالیا در گفت و گویی کوتاه با شبکه رای ایتالیا در خصوص پیروزی یووه صحبت کرد و به خبرنگاران گفت:

 

باید همه بازیکنان در کنار هم هرگز تسلیم نشویم و دست از تلاش برنداریم درست مانند امشب و انچه که در دیدار امشب به نمایش گذاشتیم و به دست اوردیم. رم بازی خوبی ارائه کرد و به دنبال حمله بود اما این ما بودیم که راه انها را بستیم و بازی را با دوندگی و تمرکز از ان خود کردیم و در نتیجه برنده از میدان خارج شدیم. رم می توانست خطرساز باشد اما ما در نیمه نخست با بازی خوب توانستیم کنترل دیدار را به دست بیاوریم. رم از فضا ها به خوبی استفاده می کرد اما واقعا ما خوب بازی کردیم.

 

دیبالا

 

پائولو امسال خیلی بازی کرده و یک بازیکن بسیار ارزشمند برای ماست، اما ما بازیکنان زیادی داریم و امشب انتخاب اینگونه بود. کاستا خیلی خوب بازی کرد و کریستیانو و پیپیتا، یووه خیلی خوش شانس است که 25 بازیکن اماده و خوش تکنیک و بزرگ در اختیار دارد که در سطح بالایی از امادگی به سر می برند. ما اهداف زیادی داریم و باید امتیازات زیادی را کسب کنیم و در رقابت های زیادی بازی کنیم اما در مطمئنا در خط حمله این انتخاب مربی ست که چه بازیکنی در چه شرایطی و در چه دیداری به میدان رود و صد در صد امادگی نیز داشته باشد.

 

فاصله امتیازی با اینتر

 

فاصله امتیازی چندان مهم نیست ان هم اگر چهار امتیاز باشد، هنوز بازی های زیادی باقی مانده و اگر به این فکر کنیم که چهار امتیاز پیش هستیم و تا پایان این گونه پیش میرود شدیدا اشتباه کرده ایم. بنابر این باید تنها به تلاش و پیروزی فکر کنیم و همچنان تمرین و امادگی را در برنامه داشته باشیم. همچنان راه برای پیشرفت وجود دارد و تا پایان باید همچنان پیش رویم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: