جام حذفی آرشیو خبر ها
ساری:باید به خصوصیات هر بازیکنی احترام گذاشت

ساری:باید به خصوصیات هر بازیکنی احترام گذاشت

مائوریتزیو ساری که تیم اش توانست با چهار گل از سد اودینزه در رقابت های کوپا ایتالیا بگذرد از نمایش شاگردانش در این دیدار راضی ست اما تاکید دارد که یووه همچنان جا برای پیشرفت و قدرتمندتر شدن دارد.

 

بازی های حذفی همیشه غیر قابل پیش بینی هستند، امشب تیم واقعا درخشید و درخشان بازی کرد، انتظارش را داشتم اما همواره نتیجه نهایی قابل پیش بینی نیست. خیلی خوب بازی کردیم.

 

رونالدو

 

کمی احساس ناراحتی داشت و سینوزیت او برایش مشکل خیلی کمی ایجاد کرده بود با این حال حالش خوب بود اما نیازی به ریسک کردن نبود.

 

ایگواین و دیبالا

 

گل واقعا زیبا بود، زیبایی باور نکردنی ای داشت.

 

امکان داشت که اینجا نبودند اگر این بازیکن از یووه رفته بودند؟

 

مادربزرگ من می گفت اگر سوالی با اگر شروع شود، پاسخ ندهیم.

 

برناردسکی

 

در این پست می تواند بهتر بازی کند و عملکرد بهتری داشته باشد. او از نظر تکنیکی مشکلی ندارد و از نظر فیزیکی نیز اماده است حالا این پست را امتحان می کنیم.

 

عملکرد تیم و تفاوت با لیگ انگلیس

 

اتمسفر و فضای فوتبال انگلیس تک است، متاسفانه در مواردی از انها عقب هستیم. اما می توانیم بهتر شویم و پیشرفت داشته باشیم. من خوشحال هستم و این هیجان که به تو یاداور میشود که می توانی بهتر شوی واقعا لذت بخش است. اما یووه، ما خوب بازی کردیم و همچنان در خصوص مهاجمین ما صحبت می شود من این شانس را دارم که این بازیکنان را در تیم ام می بینیم، این یووه رونالدو، ایگواین و دیبالاست باید به خصوصیات هر بازیکنی احترام گذاشت. از گل نخست خوشم امد اما از همه گل ها راضی و خرسندم، تنها بازیکنان بزرگ توان زدن این گل ها را دارند و ما شانس این را داریم که این بازیکنان را در اختیار داریم.

 

اینتر و رده بندی

 

این طبیعی ست که رقبا تلاش خود را می کنند، اما شکافی در رده بندی وجود ندارد ما همیشه نزدیک هستیم و ما تمام تلاش خود را می کنیم، ما هنوز برای پیشرفت جا داریم و این تنها فکری ست که باید داشته باشیم، باید بهتر و قدرتمندتر شویم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: