جام حذفی آرشیو خبر ها
الگری: آتالانتا شایسته این پیروزی بود

الگری: آتالانتا شایسته این پیروزی بود

روند نزولی هفته های اخیر یووه در این بازی تکمیل شد و بانوی پیر پس از چهار سال از رقابت های کوپا ایتالیا کنار رفت. شکست سنگین سه بر صفر برابر آتالانتا که همواره رقیبی سرسخت برابر یووه بوده، باعث شد تا نگرانی های هواداران با توجه به نمایش این هفته های یووه در کنار امار مصدومین تیم، افزایش یابد.

 

مکس الگری در سخنان بعد از شکست تیم اش تاکید کرد که رقیب شایستگی پیروز شدن در این بازی را داشت.

 

شکست، چه اتفاقی افتاد؟

 

هیچی، هیچ جای نگرانی نیست، بعد از دیدارهای زیادی که با برتری به پایان رسید، امروز یک نتیجه ناخوشایند اتفاق افتاد. در رم نیز یک نیمه خیلی بد را داشتیم و امروز تمام بازی روند و نمایش بد یووه ادامه پیدا کرد، امشب همه چیز اشتباه پیش رفتف گل انها در دقایقی به ثمر رسید که همه چیز تقریبا خوب پیش میرفت اما گل سوم را به انها هدیه کردیم. اتالانتا شایسته این برد بود، انگیزه زیادی داشت و می خواست برابر یک تیم بزرگ برنده باشد. واقعیت این است که نمی توان در هر بازی برنده بود، متاسفیم که از جام کنار رفتیم، این گونه خارج شدن سخت است، به اتالانتا تبریک می گویم هم برای بازی خوب و هم برای تلاش این تیم. برای بازی شنبه بازنگری خواهیم کرد و برگشت خوبی خواهیم داشت.

 

اخراج

 

درست بود، عصبی بودم، پاسکوآ داور بسیار خوبی ست، به او تبریک می گویم در ان لحظات عصبانی بودم.

 

عصری که باید فراموش شود...

 

خیر، درس های اینگونه خوب هستند و برای اینده و بازی های بعدی مفید. فصل گذشته هم در هفته هایی دچار مشکل شدیم، در کروتونه و بعد برابر ناپولی، برای بار اول و دوم می توانی نجات پیدا کنی اما بعد یک بار دچار مشکل می شوی و  با درس گرفتن دوباره بلند میشوی. در خط دفاع مشکل داشتیم، متاسفم برای دشیلیو که در پایان چنین اشتباهی را کرد.

 

نگران هستید؟

 

خیر، بیشتر مراقب خواهیم بود، مبارزه کردیم اما هر از گاهی چنین اتفاقاتی روی می دهد.

 

درخواست بازنگری برای گل دوم داشتید؟

 

خیر، هیچ درخواستی ندارم. یک اعتراض کلاسیک بود، نمی توان چنین گلی را به این روش دریافت کرد، ما از نظر ذهنی و تمرکز کاملا تخلیه شده بودیم، به هر حال امشب چنین شد. شنبه بازی سختی خواهیم داشت و به برگشت بسیار قدرتمندی فکر می کنیم. در هر بازی نمی توان برنده شد، برای گروه نیز نگرانی ای نیست، مانژو بر می گردد، خدیرا و پیانیچ امروز برگشتند و امادگی و تمرکز بالا خواهد بود.

 

نگرانی از نبود کیه لینی

 

نگرانی نیست، برای کسب امادگی زمان داریم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: