جام حذفی آرشیو خبر ها
الگری: به دنبال پیروزی و ادامه راه در کوپا هستیم

الگری: به دنبال پیروزی و ادامه راه در کوپا هستیم

یوونتوس پس از برتری ارزشمند برابر لاتزیو، خیلی زود به میدان رقابت برمی گردد و این بار در چهارچوب رقابت های کوپاایتالیا در دیداری مهم برابر اتالانتا بازی خواهد کرد تا با کسب پیروزی همچنان راه خود را برای هدف بعدی این فصل هموار نگه دارد.

 

مکس الگری، مربی بانوی پیر در کنفرانس خبری حاضر شد.

 

مصدومین ما از جمله خدیرا و پیانیچ اماده شدند، مانژو همچنان به چند روز دیگر نیاز دارد، اما شرایط اش خوب است، با این حال کوادرادو و بارتزالی همچنان دور خواهند بود و البته بونوچی نیز غایب خواهد بود و امیدواریم که در اولین فرصت او را اماده ببینیم. کیه لینی و روگانی بازی خواهند کرد، روگانی در دیدارهای کمی از ابتدای فصل بازی کرد، همچنین دشیلیو را در اختیار داریم، بازی به بازی فکر می کنیم و در مورد مدافعینی که در اختیار داریم تصمیم می گیریم. کانسلو نیز اماده است، در مورد اسپینازولا و یا ساندرو برای حضور درترکیب تصمیم خواهیم گرفت. نمی توان در یک تیم هشت هافبک داشت از ترس اینکه یکی از هافبک ها مصدوم شود. اگر هافبکی اسیب دید، دیگری جای او بازی می کند، مشکلی نیست. همچنین نمی توانیم پیش بینی کنیم که چه اتفاقی می افتد که به این دلیل به فکر خرید هافبک باشیم.

 

استراحت برای کریس رونالدو

 

کریس در حال نمایش فوق العاده ای ست، خیلی خوب بازی می کند و در بهترین دوران خود در این فصل قرار گرفته، باید ببینیم برای فردا چه تصمیمی می گیرم. فصل طولانی ست و ماه های حساسی پیش روی ماست. این هفته نیز بازی های مهمی داریم.

 

سنگربان بازی فردا

 

فردا، شزنی بازی خواهد، پرین شنبه.

 

دیبالا

 

با پائولو سه روز پیش صحبت کردم، او برای سایر بازیکنان نیز فرصت گلزنی خلق می کند، فراهم کردن و تلاش برای به دست امدن فضا و فرصت گلزنی ارزشمند است. خیلی خوب بوده و همواره برای تیم بازی می کند.

 

اتالانتا و سختی رقابت با این حریف

 

تیمی ست که فیزیکی بازی می کند، از حملات خوبی استفاده می کند و همواره بازی رو به جلویی ارائه کرده. باید از نقاطی که ضعف انان به شمار میرود استفاده کنیم، تیم قدرتمند و البته پرتوانی هستند. این را می دانیم که بازی سختی خواهیم داشت و هواداران انان در استادیوم خواهند بود و می کوشند که یووه را کنار زنند و ما نیز به دنبال برتری و ادامه راه در کوپا تا فینال هستیم.

 

بازیکنان اصلی و ذخیره یووه

 

اسان نیست، باید انتخاب کنیم، من به بچه ها گفتم که برای بازی همه شما در طول فصل زمان وجود دارد و پیش روی ما یک تقدیم فشرده قرار دارد.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: