جام حذفی آرشیو خبر ها
کنفرانس خبری مکس الگری

کنفرانس خبری مکس الگری

یوونتوس در نخستین دیدار در سال جدید میلادی فرداشب برابر بولونیا در رقابت های کوپاایتالیا به میدان خواهد رفت. مکس الگری، مربی یووه در کنفرانس خبری پیش از دیدار حاضر شد و تاکید کرد که کوپا ایتالیا جامی ست که ارزشی برابر اسکودتو دارد.

 

خیلی راحت باید بگویم که همان هدفی که در سری آ داریم را در رقابت های کوپا ایتالیا دنبال می کنیم، اسکودتو، این جام و سوپرکوپا جام هایی هستند که به کسب انها فکر میکنیم و برای رسیدن به این جام ها تلاش. برای کوپا ایتالیا در حال حاضر باید به مصاف بولونیا برویم، بازی دشواری ست می دانیم که انها به دنبال حذف ما از این رقابت هستند و ما باید با جدیت برابر این رقیب حاضر شویم. برای بازی مقابل میلان در سوپرکوپا نیز زمانی برای ریکاوری نداریم و باید اماده هر دو بازی مهم این هفته باشیم. ما تا به اینجای فصل خیلی خوب بازی کردیم و شاگردانم نمایش قابل قبولی داشتند، اما هنوز جامی را به خانه نبردیم، بنابر این فردا در نخستین بازی سال باید تنها به پیروز شدن فکر کنیم.

 

دیبالا و گلزنی

 

من منتظر هستند که فردا پائولو بازی بسیار خوبی را ارائه دهد درست مانند دیدارهای اخیر. او همیشه برای گلزنی تلاش کرده و بازیکن بسیار مهمی برای تیم ماست.

 

اسپیناتزولا

 

احتمال اینکه از دقیقه نخست بازی کند، وجود دارد. کانسلو امادگی خود را بازیافته و به بازی برمی گردد، فردا دشیلیو، الکس ساندرو و اسپیناتزولا بازی خواهند کرد.

 

نژادپرستی در فوتبال

 

خبر تازه ای نیست، گفتم اسان است اما باید عمل کرد. نباید دست نوشته ها و شعارهایی در این زمینه به ورزشگاه ها وارد شوند. مشکل ایتالیا این است که هیچ کس شجاعت تصمیم مهمی در این باره را ندارد. بارها شنیده ام که به فکر راهکاری هستند، اما!

 

درخصوص سوپرکوپا نیز انتقاداتی شنیده میشود

 

برای صحبت در خصوص سایر موضوعات باید کنفرانس سیاسی برگزار شود، من مرد سیاست نیستم و نمی خواهم این کار را انجام دهم. تصمیمی گرفته شده و ما باید به انجا برویم. گفته میشود که خانوم ها می توانند به ورزشگاه بیایند. منتظریم و امیدواریم. در خصوص سایر موضوعات امیدواریم که ایتالیا و سیاستمندان عمل کند، به ما گفتند که برای بازی فوتبال به انجا می رویم و ما می رویم تا فوتبال بازی کنیم.

 

پیانیچ و بونوچی

 

بونوچی فردا بازی می کند، پیانیچ را باید ببینیم.

 

شایعات در خصوص رونالدو

 

من کریس را بسیار ارام و اسوده می بینم، به خوبی تمرین می کند، پاسخ در این خصوص بر عهده من نیست و من نباید در این باره صحبت کنم، این مسائل خصوص هر بازیکن و هر شخصی ست.

 

اهداف نظیر خرید بازیکنی بزرگ در نقل و انتقالات زمستانی

 

من پنج هافبک بسیار خوب و موثر دارم، نیازی به هیچ بازیکن دیگری ندارم. بازی سایر لیگ ها را می بینم، انگلیس، اسپانیا، المان. در حال حاضر تنها به بازی فردا فکر می کنم که دیدار مهم و سختی ست، به این ترتیب فرداشب به یکی از اهداف مان رسیده ایم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: