جام حذفی آرشیو خبر ها
ابتکار جالب الگری برای خوان کوادرادو

ابتکار جالب الگری برای خوان کوادرادو

 

در هفته‌هایی که اخبار و پیش‌بینی‌های رسانه‌ها در بازار نقل و انتقالات، بازیکن کلمبیایی یووه را نیز در بر می‌گرفت و نارضایتی این بازیکن از نیمکت‌نشینی و حضور اندکش در ترکیب یووه عاملی برای خروج احتمالی‌اش از باشگاه محسوب می‌شد، به نظر می‌رسد الگری راه‌حلی امیدوار کننده برای ماندن او در تورین پیدا کرده است.

 

نمایش خوب خوان کوادرادو در سمت راست خط دفاعی یووه در دیدار مقابل میلان، می‌تواند دستاوردی غافلگیرکننده برای یوونتوس در این منطقه از زمین محسوب شود؛ راه‌حلی که با قطعی شدن خروج اشتفان لیختشتاینر از یووه می‌تواند یک امکان قابل تأمل برای برخی از بازی‌ها باشد.

 

ابتکار الگری در استفاده از بازیکن کلمبیایی یووه در سمت راست شاید تنها یک شیوه‌ی ساده برای روزهایی باشد که تیم در این منطقه نیاز اضطراری به بازیکن داشته باشد و یا دستور تاکتیکی تیم برای برخی از دیدارها گزینه تهاجم باشد، چراکه توانمندی اندک کوادرادو در دفاع می‌تواند به پاشنه آشیل او مبدل شود.

 

ماسیمو پاوان تحلیل‌گر ورزشی در رسانه‌های ایتالیایی با اشاره به درخشش کوادرادو در فینال کوپا ایتالیا، از رابطه خوب او با سرمربی یووه خبر داده و نوشته است:

 

در هفته‌های باقیمانده تا فصل نقل و انتقالات تابستانی شاید این بهترین خبر برای برای کوادرادو بود. حالا او می‌تواند امیدوار باشد علی‌رغم پست تخصصی‌اش، برای حضور در ترکیب ثابت یووه می‌تواند به جایگاه جدیدش نیز دلخوش کند. هرچند او ذاتاً بازیکنی با خصایص تهاجمی است اما از بخت خوب او الگری نیز یک تکنیسین تمام عیار است و می‌تواند بهترین نقش را در ارتقای ویژگی‌های دفاعی و تاکتیکی او ایفا کند.

 

گفتنی است، خوان کوادرادو هافبک و وینگر کلمبیایی و 29 ساله بیانکونری که تا سال 2020 نیز با یوونتوس قراراداد دارد، در مدت حضور سه‌ ساله‌اش در این باشگاه 112 بار با پیراهن یووه به میدان رفته و موفق به زدن 13 گل نیز در رقابت‌های مختلف برای این تیم شده است.


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حامد وحیدی
حامد وحیدی«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: