تیم ملی ایتالیا آرشیو خبر ها
تعیین بازی خداحافظی بوفون!

تعیین بازی خداحافظی بوفون!

 

كاندیدای جدی سرمربیگری آتزوری در كنار ارائه برنامه‌هایش برای هدایت تیم ملی ایتالیا، پیشنهاد ویژه‌ه‌ای نیز برای برگزاری بازی خداحافظی جانلوئیجی بوفون، سنگربانِ اسطوره‌ای فوتبال این كشور به FIGC (فدراسیون فوتبال ایتالیا) ارائه كرده است.

 

روزنامه La Gazzetta dello Spoِrt از احتمال قریب‌الوقوع سرمربیگری روبرتو مانچینی و مذاكره جدی مسئولان فدراسیون فوتبال ایتالیا با او برای نشستن بر روی نیمكت آتزوری‌ها در سه دیدار دوستانه پیش‌رو (عربسستان سعودی، فرانسه و هلند) خبر داده است.

 

طبق پیش‌بینی گاتزتا علی‌رغم اینكه روبرتو مانچینی تا تابستان 2020 با باشگاه زنیت سنت‌پترز بورگ قرارداد دارد، اما در صورت همكاری و موافقت باشگاه روسی، او می‌تواند سكان هدایت تیم ملی ایتالیا را بر عهده بگیرد.

 

بنا به گفته گاتزتا مبلغ پیشنهادی فدراسیون فوتبال ایتالیا برای مانچینی 2 میلیون یورو برای یك سال است و شنیده‌ها از دادن برنامه توسط مانچینی به فدراسیون فوتبال ایتالیا نیز خبر داده‌اند.

 

این روزنامه ایتالیایی با گمانه‌زنی در خصوص دعوت مجدد ماریو بالوتلی مهاجم سابق آتزوری به این تیم به خاطر رابطه خوب مانچینی با او، از پیشنهاد و برنامه ویژه مانچو برای جی‌جی بوفون نیز خبر داده و به نقل از منابع مطلع نوشته است:

 

مانچینی به بوفون پیشنهاد كرده كه ضمن همراهی با تیم ملی در سه دیدار دوستانه پیش رو، بازی خداحافظی و مراسم باشكوهی برای وداع جی‌جی با فوتبال در جریان دیدار دوستانه تیم ملی ایتالیا مقابل هلند، در روز دوشنبه چهارم ژوئن در تورین برگزار شود.

 

علی‌رغم حضور موفق لوئیجی دی‌بیاجو در رأس كادر فنی تیم ملی فوتبال ایتالیا، آتزورری‌ها پس از ناكامی و عدم موفقیت در رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی 2018روسیه همچنان سرمربی جدید خود را انتخاب نكرده‌اند.


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حامد وحیدی
حامد وحیدی«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: