تاریخ یوونتوس آرشیو خبر ها
زمانی که نام دل پیرو را می نویسید

زمانی که نام دل پیرو را می نویسید

زمانی که نام دل پیرو را می نویسید می توانید از تمام افتخارات یاد کنید، از علاقه و ارتباطش با باشگاه، وفاداری اش به تیفوسی ها، منجی بودن و انسانیت و شخصیت بزرگش در دنیای فوتبال و خارج از فوتبال.

 

او همیشه در کنار یوونتوس بود، در بازی جوانمردانه، الگو و نمونه شدن و در نهایت تبدیل به اسطوره شدن همیشه نام الساندرو دل پیرو شنیده می شود، به همین راحتی و سادگی می توانید از رابطه میان یوونتوس و الکس مطمئن شوید.

 

با سقوط به سری ب در کنار تیم ماند، برای بازگشت تلاش کرد و خیلی زود پیروز شد، برای تیفوسی ها همیشه یک سمبل و اسطوره بوده و در تبلیغات ورزشی و تلویزیونی همچنان مورد توجه است، حرکت پس از گلش نشانی از هر چه که هست، مورد توجه قرار می گیرد.

 

کاپیتانی که پیش روی همه قرار می گیرد اما همیشه در کنارشان است، صبر و تلاشش زبانزد مهره های اسیب دیده و مورد قهر واقع شده مربیان و منتقدین دنیای فوتبال است. اخرین منجی یوونتوس در روزهای سخت و گره خورده، بازیکنی که از نتایج ضعیف و ناکامی غمگین و ناراحت می شود و برای بازگشت سریع می کوشد.

 

کسی که با افتخار به زندگی فوتبالی و حضور در یوونتوس می گوید، کاپیتانی که انگیزه در او نمی میرد، یکی از تنها بازیکنان ویژه و استثنایی یوونتوس که مورد توجه و احترام همگان است، فضا و محیط باشگاه یووه با او شناخته میشود، تیفوسی ها او را لذت فوتبال می دانند چون با لذت، انگیزه، وفاداری و علاقه ای که به فوتبال دارد به انان لذت را هدیه کرده او نمونه یک یوونتوس واقعی ست و او الساندرو دل پیروست، پینتوریکیوی وکیل انیلی.

 

امروز سالروز تولد مردی است که سال های درخشانی را با یوونتوس سپری کرد و بسیاری از فوتبالی ها یوونتوس را با نام او شروع کردند و حالا او به 43 سالگی رسیده و همچنان یکی از محبوب ترین بازیکنان تاریخ یووه می باشد.

 

ارسالی از: سرکار خانم طناز احدی مقدم


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حسین صالحی
حسین صالحی«مدیر سایت»
ارتباط با نگارنده: