تاریخ یوونتوس آرشیو خبر ها
تولدت مبارک دل پیرو ! تو همیشه کاپیتان ما هستی

تولدت مبارک دل پیرو ! تو همیشه کاپیتان ما هستی

الساندرو دل پیرو کاپیتان بیانکونری ها در 9 نوامبر سال 1974 در منطقه کونلیانو ونتو در استان ترویزو متولد شد. الکس در کنار بردارش استفانو که از خودش نه سال بزرگتر بود خانواده کم جمعیت دل پیرو را تشکیل داده بود. استفانو نیز یک فوتبالیست غیر حرفه ای بود و در حال حاضر وکالت می کند. مادرش بورونا و پدرش جینو که یک تکنیسین برق (متخصص برق) بود که تاثیر بسیار زیادی در زندگی الکس داشت.

 

بخش اول:

 

الکس در اوقات فراغت از طرفداران موسیقی است به ویژه اگر این موسیقی ایتالیایی باشد. نویل کالاگر گیتاریست مشهور و رهبر ارکستر از دوستان مطرح و نامی الکس به شمار می رود. الکس عاشقانه اثر این هنرمند بزرگ را دوست دارد. سینما از دیگر تفریحات مورد علاقه دل پیرو است و رابرت ده نیرو توجه شدید او را به خود جلب می کند و پینتوریکو به او علاقه زیادی دارد و فیلم های او را از دست نمی دهد. از خصوصیات مهم وی می توان به این نکته اشاره کرد که دل پیرو سلیقه خاص خود را دارد و دنباله روی مد نیست، لباس و یا اشیایی را که در تمام فروشگاه ها وجود داشته باشد را نمی پسندد و به دنبال وسایلی تک و یگانه است. او به خواندن متن و مقاله و نوشته ها علاقه زیادی دارد و رومان های زیبای داستانی و معاصر را دوست دارد و دنبال می کند.

 

بخش دوم:

 

فانتزی بازی بزرگ جهان فوتبال غذاهایی را که همراه برنج باشد را می پسندد و این گونه غذا ها را ترجیح می دهد. الکس به مشروبات الکی علاقه ندارد و تنها شراب های سفید را در صورت نوشیدن میل می کند.

 

بخش سوم:

 

الساندرو به ظاهر و چهره خود اهمیت فراوانی می دهد، طرفدار پوشاک راحت و ورزشی است. از رفتن سر تمرینات و یا بازی گلف به شدت لذت می برد. شما به راحتی می توانید زمانی که دل پیرو در تمرینات به سر می برد و یا گلف بازی می کند شادی و عشق واقعی را در وجود او مشاهده نمایید. پوشاکی که او به تن می کند همواره خوش پوش ترین و شیک ترین البسه هستند. وی از پوشاک کلاسیک نیز استفاده می کند و یکی از مدیران شرکت پوشاک کاشوس است.

 

بخش چهارم:

 

الکس دل پیرو عاشق تمام ورزشهایی است که در ان هیجان موج می زند، رقابت های حرفه ای بسکتبال امریکا یک بیننده مشهور مانند دل پیرو دارد، وی مسابقات بسکتبال ان بی ای را با توجهی خاص دنبال می کند. رقابت های والیبال و تنیس از دیگر ورزش هایی است که توجه الکس را جلب می کند. در این میان تنیس را نباید فراموش کرد، او تنیس باز خوبی است. البته در رشته ورزشی گلف یک حرفه ای تمام عیار تلقی می شود. در میان ورزشکاران دنیای حرفه ای، قهرمان او استیو نش است و این دو دوستی ای صمیمی با یکدیگر دارند، در اطراف کاپیتان یووه ورزشکاران و افراد سرشناس بسیار زیادی دیده می شود.

 

بخش پنجم:

 

دل پیرو زمانی که 8 سال داشت فوتبال را رسما اغاز کرد، تیم نخست او وندمیانو بود، الکس از همان کودکی هوادار شدید یوونتوس بود، ارزو داشت روزی در این تیم بزرگ بازی کند که سرانجام نیز به ارزو و رویای زیبایش رسید و او حتی بعد از خروج از تیم یوونتوس هم به عنوان یکی از اسطوره های این باشگاه به حساب می آید.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: