تاریخ یوونتوس آرشیو خبر ها
قهوه تلخِ یوفا برای دیدار یووه با منچستر

قهوه تلخِ یوفا برای دیدار یووه با منچستر

نگران‌ كننده‌ترین داورِ ممكن، از سوی كمیته داوران یوفا برای دیدار چهارشنبه شب یوونتوس در مقابل منچستر یونایتد انتخاب شد.

 

اُویدیو اَلین هاتگان داور 38 ساله رومانیایی كه نقاط تاریك فراوانی پیرامون رزومه داوری‌اش به چشم می‌خورد، دیدار بیانكونری در مقابل شیاطین‌سرخ در ورزشگاه آلیانتزِ تورین را بر عهده خواهد داشت.

 

دستپاچگی و عدم دقت در اعلام ضربه پنالتی در دیدار پلی‌آف جام‌جهانی 2018 روسیه در دیدار ایرلند شمالی و سوئیس و عدم رعایت پروتكل‌های مرتبط با نژادپرستیِ یوفا در جریان دیدار منچسترسیتی و زسكا مسكو از جمله معروف‌ترین نقاط منفی در كارنامه داوری هاتگان در رسانه‌ها مطرح شده است.

 

هاتگان كه از سال 2008 و در سن 28 سالگی به صورت رسمی كار قضاوت را به عنوان داور رسمی فیفا آغاز كرده، به دلیل افت ملموس در كیفیت داوری‌هایش ابتدا از سمینار جام‌جهانی 2018 روسیه در نوامبر سال گذشته حذف و سپس از قضاوت در روسیه بازماند.

 

هاتگان پیش از این در سال 2017 نیز دیدار خانگی یوونتوس در مقابل پورتو كه به برتری یك برصفر بیانكونری‌ها رسید را قضاوت كرده بود.

 

این داور رومانیایی با همراهی كمك‌هایش: اكتاوین سُوره و سباستین گئورگه و رادو پترسكو و سباستین كُلتسكو تیم داوری دیدار چهارشنبه شب یوونتوس در مقابل منچستر یونایتد در چارچوب هفته چهارم رقابت‌های گروهی لیگ قهرمانان اروپا در گروه H را بر عهده خواهد داشت.


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حامد وحیدی
حامد وحیدی«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: