تاریخ یوونتوس آرشیو خبر ها
3 سال پس از پیوستن به یووه؛ بیانكونری به من اعتبار داد

3 سال پس از پیوستن به یووه؛ بیانكونری به من اعتبار داد

 

فاصله هوایی 18 ساعته از تورینو تا شیجیاژوانگ هرگز باعث نشده تا هافبك برزیلی یووه، خاطرات حضورش در این تیم را فراموش كند. او كه تجربه حضور در باشگاه رقیبِ یووه را نیز در كارنامه‌اش دارد، همچنان بانوی پیر را اصلی‌ترین امید قهرمانی در رقابت‌های فوتبال در ایتالیا می‌داند.

 

هرنانس، هافبك سابق یوونتوس در گفتگو با روزنامه La Gazzetta dello Sport یادی از باشگاه سابقش؛ یوونتوس كرده و با مهم دانستن دو سال حضور در این باشگاه، ببیانكونری‌ها را در سطحی بالاتر از سایر رقبایش در رقابت‌های سری آ عنوان كرده است.

 

هرنانس در ابتدای این مصاحبه با اشاره به دلیل اصلی پیوستنش به یووه، بیان كرد:

 

پیوستن به یوونتوس در سال 2015 محصول فرم ایده‌آلم در اینترمیلان و در رأس آن كمك‌های سرمربی این تیم؛ روبرتو مانچینی بود.

 

 

شماره 11 سابقِ یووه در ادامه افزود:

 

وقتی به یوونتوس پیوستم در تمام بخش‌های خط میانی بازی كردم. از اینكه دقیقاً در پست اصلی و مورد علاقه‌ام نبودم ناراحت نبودم، چراكه در تیمی حضور داشتم كه با آن توانستم از قهرمانی اسكودتو تا جام قهرمانی كوپا ایتالیا را برنده شوم. یوونتوس تجربه‌ای مهم در دوران فوتبال من بود؛ بودن در كنار آنها به دوره ورزشی‌ام اعتبار داد.

 

این بازیكن برزیلی در پایان با اشاره به احتمال قهرمانی دو تیم سابقش؛ اینتر و یووه در رقابت‌های امسالِ سری آ، تصریح كرد:

 

اینترمیلان تیم خوبی در رقابت‌های امسال سری آ دارد اما باید پذیرفت كه یوونتوس در سطح دیگری قرار دارد. آنها نه تنها مانند همیشه اسكودتو را برای خود می‌خواهند بلكه با افزایش عملكرد فنی‌ و ارتقای شخصیت تیمی‌شان آماده فتح لیگ قهرمانان اروپا نیز هستند.

 

هرنانس با نام كامل «اندرسون هرنانز دی كاروالیو ویانا لیما»، هافبك برزیلی یوونتوس در سالهای 2015 تا 2017 بود و با انجام 32 بازی برای این تیم، به همراه بانوی پیر فاتح یك اسكودتو و دو قهرمانی در رقابت‌های كوپا ایتالیا شد. او كه بازیكن باشگاه هبی چین فورچون است، فصل گذشته را به صورت قرضی در باشگاه سائوپائولوی برزیل گذراند.


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حامد وحیدی
حامد وحیدی«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: