تاریخ یوونتوس آرشیو خبر ها
تولدت مبارک ...

تولدت مبارک ...

دیوید ترزگه متولد 15 اکتبر سال 1977 در روین فرانسه است. مادرش به اتریس و پدرش ژورژ یکی از فوتبالیست های گذشته است. دیوید به دلیل شغل پدر که برای بازی کردن به آرژانتین رفته بود تا 17 سالگی در این کشور زندگی کرد و بزرگ شد. وی با دختری که هم نام مادرش بود به اتریس ازدواج کرد و یک پسر به نام ایرون دارد، پسری که مادرش با او اسپانیایی صحبت می کند و پدرش فرانسوی. فرزند دومش نیز نوران است که دیوید علاقه ای شدید به وی دارد و بیشتر زمان تعطیلات و فراغت خود را همراه او می گذراند.

 

مهاجم بزرگ اسبق بیانکونری ها نیز مانند اکثر بازیکنان در زمان ازاد، دوستدار موسیقی است، به تماشای فیلم از طریق تلویزیون علاقه خاص دارد. از خواندن مطالب و نوشته نفرت ندارد. عاشق خرید و گشتن در مراکز خرید شهر تورینوست، شهری که برای او ایده ال ترین شهر زندگیست. وی معتقد است تورینو به اندازه ای بزرگ، مهم است. موسیقی لاتین را عاشقانه می پرستد، هنرمند مورد علاقه او جان تراولت است، او از بسیاری از هنرمندان و هنرپیشه های هالی وود خوشش می اید، بازیگرانی مانند رابرت ده نیرو، ال پاچینو و داستین هافمن. سون فیلمی است که او شدیدا به ان علاقه دارد. گوشت، این غذایی است که ترزگل عاشقش است، از زمانی که پسر بچه ای کوچک در ارژانتین بود به اشپزی علاقمند شد و غذای اصلی او گوشت است. مانند تمام فرانسوی ها از شراب خوشش می اید و استفاده می کند. موقع صرف غذا اغلب اوقات ذرت، برنج، سیب زمینی، حبوبات و سوسیس را مقابل دیوید خواهید دید! البته اگر مهمان او نیز باشید به شما بسیار خوش خواهد گذشت! غذاهای ایتالیایی او را شگفت زده و خوشحال می کند، وی یکی از طرفداران غذاهای مدیترانه است، به نظر او اشپزی این کشورها فوق العاده متفاوت و لذیذ است، یک بشقاب پاستا، برنج و پیش غذاهای ایتالیایی برای او لذت بخش اند و این گونه غذاها را ترجیح می دهد.

 

چهره دیوید خصوصیات وی را منعکس می کند، شخصی قانع، میانه رو، تابع و نه زیاده رو و افراطی. البسه وی ورزشی و شیک اند و در پوشیدن لباس نیز افراطی و مصرف گرا نیست. اما نکته ای برای او بسیار مهم و حیاتی است، او از وسایلی که مهم اند و از اعضای بدن محافظ می کند استفاده می کند، مانند عینک افتابی، این وسیله ای است که از دیوید جدا نمی شود! خیلی به مد روز توجه نمی کند اما به رنگ پوشاک اهمیت می دهد و مراقب رنگ های لباس هایی که می پوشد است تا با هم همخوانی داشته باشند.

 

وی به طور حرفه ای هیچ ورزش دیگری را دنبال نمی کند. شاید تنیس را تنها ورزشی بدانیم که او از ان خوشش می اید و بزرگترین لذت وی بعد از فوتبال است. بازی و فیزیک بدنی راجر فدرر را می پسندد. دیوید 8 ساله بود که درتیم جوانان اتلتیکو پراتنس بازی خود را شروع کرد، این اغاز داستان فوتبالی او بود. اسطوره ارژانتین دیه گو ارماندو مارادونا، فوتبالیست افسانه ای اوست. در فصل 1995‐1996 به تیم موناکو پیوست و تا پایان سال 2000 در این تیم بازی کرد. بعد به یووه امد و تا سال 2010 با پیراهن تیم تورینی به میدان رفت.

 

دیوید به عنوان یک انسان به اینده امیدوار است، وی برای تمام دوستان و کسانی که دوست شان دارد ارزوی ارامش و خوشبختی فراوان دارد. دیوید به عنوان یک فوتبالیست نیز ارزو دارد همراه یووه به پیروزی های گذشته ادامه دهد.


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حسین صالحی
حسین صالحی«مدیر سایت»
ارتباط با نگارنده: