بانوان یوونتوس آرشیو خبر ها
مهارناپذیران؛ هشتمین عجایب

مهارناپذیران؛ هشتمین عجایب

 

یوونتوسی‌ها به سفرهای حیرت‌آور خود در ایتالیا ادامه می‌دهند و با کسب هشتمین پیروزی متوالی خود، سه امتیاز خارج از خانه مهم را برای تورین سوغات آوردند.

 

بانوان نارنجی‌پوش یوونتوس در هشتمین بازی فصل خود، با یک کامبک تماشایی موفق به پیروزی در برابر فلورنتینایی شدند که توانست نوار کیلن‌شیت‌های یووه را قطع کند و نیمه اول بازی را با تحمیل شکست یک بر صفر، دختران بیانکونری را راهی رختکن کند. اما یوونتوس تیمی نیست که به راحتی مغلوب شود و با یک شروع نیمه دوم طوفانی موفق شد به فاصله دو دقیقه، با کامبکی دیدنی و ثبت دو گل توسط آریانا کاروسو و کریستیانا جیرلی، فلورنتینا را در خانه شکست دهند.

 

فلورنتینا نیمه اول را کاملاً دفاعی آغاز کرد و توپ و میدان در اختیار دختران یوونتوس بود اما راه دروازه فلورنتینا از همه طرف بسته شده بود و در انتهای نیمه اول این فلورنتینا بود که توانست در دقیقه 44، دروازه یوونتوس را پس از شش هفته متوالی باز کند و بیانکونری را با شکست راهی رختکن کند.
اما نیمه دوم، نیمه شگفتی سازی یووه است. در دقیقه 53، آریانا کاروسو پاس چرنویا را به راحتی وارد دروازه فلورنیتا کرد تا نتیجه بازی یک بر یک شود. تنها دو دقیقه دیگر برای گل دوم لازم بود و کریستینا جیرلی موفق شد پنالتی به دست آمده توسط لیندا هرتینگ را تبدیل به گل کند و یک کامبک تماشایی را برای یووه به ارمغان بیاورد.

 

اهمیت این پیروزی از بسیار مهم‌تر از پیروزی‌های گذشته یوونتوس است و برنده شده در یک بازی دشوار، شیرینی آن را چند برابر می‌کند. این بخشی از سخنان ریتا گوارینا سرمربی بانوان یوونتوس است.

 

فلورنیتنا تیم بسیار منظم و خطرناکی است. متاسفانه از موقعیت‌های نیمه اول به خوبی استفاده نکردیم امام توانستیم با درک درست از وضعیت بازی، نیمه دوم را به نفع خود تمام کنیم. همچنان مسابقه به مسابقه پیش می‌رویم و امیدواریم عملکرد خود را بهبود ببخشیم.

 

 

 

گفتنی است بانوان یوونتوس باید روز پنجشنبه 19 نوامبر در قالب بازی‌های جام حذفی زنان ایتالیا به مصاف تیم پومیلیانو بروند. این بازی ساعت 15 به وقت محلی در ورزشگاه پوملیانو برگزار خواهد شد.

 

بازی بعدی سری A نیز مقابل ناپولی روز شنبه 5 دسامبر (قابل تغییر) برگزار خواهد شد.

 

 

 

 


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
ساغر واحد
ساغر واحد«نگارنده اخبار»
ارتباط با نگارنده: