بانوان یوونتوس آرشیو خبر ها
پوکر بازی دختران سیاه و سفید

پوکر بازی دختران سیاه و سفید

 

پایان یک هفته با بهترین عملکرد، حاصل کار دختران یوونتوس است. پس از پیروزی درخشان یووه‌ای‌ها در سن‌سیرو و برابر میلان قدرتمند، این تیم در دومین مسابقه سخت خود، سه امتیاز بسیار مهم را در خانه نگه داشت.

 

تیم یوونتوس در پنجمین هفته از سری بازی‌های بانوان سری ‌A موفق شد با نتیجه پرگل 4 بر هیچ از سد فیورنتینا عبور کند. در این بازی کریستیانا جیرلی در دققیه 4، ماریا آلوز در دقیقه 15، باربارا بوناسه‌آ در دقیقه 66 و لینا هرتینگ در دقیقه 80 دروازه حریف را گشودند تا با پوکری تماشایی با اقتدار در صدر جدول رده بندی قرار گیرند.

 

پس از بازی سختی که هفته گذشته مقابل میلان انجام شد، تیم نیاز داشت با یک ریکاوری کامل در مقابل فیورنتینایی قرار بگیرد که برای جبران شکست خود مقابل ساسوئولو وارد وینوو شده بود. اما بانوان یوونتوسی به درجه‌ای از بلوغ رسیده اند که قادر باشند خود را با هر شرایطی وفق دهند. به همین علت با ذهنیت برتری و در اختیار داشتن توپ و میدان وارد زمین شدند و با اولین کرنر، کریستیانا جیرلی دروازه حریف را گشود تا 250 امین گل باشگاه را به نام خود ثبت کند. در دقیقه 12 مدافع تیم فیورنتینا، لوییز کووین با خطایی که بر روی بوناسه‌آ انجام داد، توسط داور بازی اخراج شد و همین امر زمینه گل دوم یوونتوس را فراهم کرد و در دقیقه 15 ماریا توپ برگشتی کریستیانا را به تور دروازه فیورنتیا چسباند تا دو تیم با نتیجه 2‐0 وارد رختکن شوند.
نیمه دوم نیز با حملات یوونتوس آغاز شد و دختران به طور کامل نبض بازی را در اختیار داشتند. در دققیه 66 بوناسه‌آ با پاس گل کریستیانا جیرلی گل سوم یوونتوس را وارد دروازه کرد و تنها 14 دقیقه دیگر لازم بود تا لینا هرتینگ در اولین حضور خود با پیراهن سیاه و سفید موفق به گلزنی شود.

 

ریتا گوارینا سرمربی بانوان یوونتوس با اظهار شادمانی از این پیروزی و بازی زیبایی که دخترانش به نمایش گذاشتند گفت:

 

ما بلافاصله از فرصت‌هایی که در اختیار داشتیم استفاده کردیم و این سبک بازی باعث شد فیورنتینا از حملات ما دچار ترس شود و در لاک دفاعی فرو رود که البته می‌توانست خطرناک باشد. اما مهم این بود که بازی را درست آغاز کنیم و دختران این کار را انجام دادند.

 

مارتینا روسوچی هافبک شماره 8 یوونتوس نیز با تأکید بر اینکه اخراج بازیکن حریف روی نتیجه بازی تأثیرگذار بود اظهار داشت:

 

از نتیجه بازی و نمایشی که داشتیم بسیار خوشحال هستیم و مهم بود که خود را تثبیت کنیم و امروز این کار را انجام دادیم. زمانی که تقویم بازی مشخص شد و فهمیدیم دو هفته پشت سر هم دو بازی سخت مقابل میلان و فیورنتینا داریم خوشحال شدم چون محک خوبی برای قدرت ما بود. و باید به مسابقات مهم و سخت خوش‌آمد بگویم.

 گفتنی است یوونتوسی‌ها هفته آینده باید راهی شهر بیته‌تو در استان باری (جنوب شرقی ایتالیا) شوند و مقابل تیم پینک باری قرار بگیرند که با یک برد و چهار باخت در رده دهم جدول قرار دارد.

 


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
ساغر واحد
ساغر واحد«نگارنده اخبار»
ارتباط با نگارنده: