بانوان یوونتوس آرشیو خبر ها
بازیکنی جدید از سرزمین قهوه

بازیکنی جدید از سرزمین قهوه

 

 پیش از شروع فصل جدید و پس از مصدومیت باربارا بوناسه‌ئا مهاجم این تیم در جریان بازی مقابل پاری‌سن‌ژرمن در جام بین‌المللی زنان در سوئیس، مدیران تیم بانوان یووه از یک بازیکن تیم ملی برزیل برای تکمیل کادر خود استفاده خواهند کرد.

 

ماریا آپارسیدا آلوز سوزا که به‌طور مخفف ماریا آلوز نامیده می‌شود، به زودی راهی تورین خواهد شد تا در جمع دختران بانوی پیر فصل جدید رقابت‌های سری A را آغاز کند.

 

ماریا آلوز 27 ساله از سری A برزیل راهی سری A ایتالیا می شود و افتخارات زیادی را همراه خود دارد. این بازیکن برزیلی که از سال 2015 در کنار تیم بانوان سانتوس توپ می زند، موفق به کسب دو عنوان قهرمانی شده است. قهرمانی در سری A برزیل در سال 2017 و قهرمانی در پائولیستا (دومین لیگ معتبر در برزیل) در فصلی که گذشت.
او در مجموع 142 باری که با پیراهن سانتوس به میدان رفت، موفق به زدن 25 گل برای تیم خود شد. ماریا همچنین در فاصله سال های 2011 تا 2017 برای تیم ملی بانوان برزیل نیز بازی کرد و در لباس سلسائو در جام جهانی 2012 زنان زیر 20 سال توپ زد.

 

اکنون ماریا آلوز بعد از حضوری 4 ساله در لباس سیاه و سفیدهای سانتوس، به زودی با لباس سفید و سیاه یوونتوس به میدان خواهد رفت. او به زودی در کنار دختران بیانکونری خواهد بود. ماریا خوش آمدی....

 

 


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
ساغر واحد
ساغر واحد«نگارنده اخبار»
ارتباط با نگارنده: