بانوان یوونتوس آرشیو خبر ها
بلیط دیدار یووه - بارسا رایگان شد!

بلیط دیدار یووه - بارسا رایگان شد!

 

باشگاه یوونتوس از هواداران بیانكونری دعوت كرد تا در دیدار چهارشبه آینده دختران یووه در مقابل بارسونا از این تیم حمایت كنند.

 

باشگاه یوونتوس در اطلاعیه‌ای ضمن دعوت از تمام هواداران بیانكونری برای حضور و تشویق تیم زنان در دیدار حساس این تیم در مقابل بارسلونا، با یادآوری حضور خاطره‌انگیز و اثرگذار آنها در دیدار ماه مارس گذشته یووه - فیورنتینا كه در ورزشگاه آلیانتس تورین برگزار شد، خاطرنشان كرده:

 

دختران یووه برای رویارویی هرچه بهتر با رقیب قدرتمندش، یكبار دیگر به همراهی همه هواداران وفادار بیانكونری در تورین نیاز دارد. به همین خاطر بلیط دیدار یووه - بارسا به صورت رایگان، از صبح روز چهارشنبه چهارم سپتامبر آماده فروش از طریق اینترنت است. علاقه‌مندان و طرفداران می‌توانند برای حمایت از تیم زنان یوونتوس در این دیدار، یك هفته مانده به برگزاری این بازی، صندلی خود در استادیوم جوزپه موكاگاته را رزرو كنند.

 

دیدار رفت یوونتوس - بارسلونا در چارچوب مرحله یك سی‌ و دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپای زنان در فصل 2019‐2020، ساعت 23 روز چهارشنبه 20 شهریورماه در استادیوم جوزپه موكاگاتایِ شهر الساندریا برگزار خواهد شد.

 


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حامد وحیدی
حامد وحیدی«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: