بانوان یوونتوس آرشیو خبر ها
هت تریك فوق ستاره بلند قامت یوونتوس!

هت تریك فوق ستاره بلند قامت یوونتوس!

دختران یوونتوس در واپسین دیدار تداركاتی‌شان در پیش‌فصل در یوونتوس سنتر (وینووو) با ارائه یك بازی سرتاسر هجومی با هت‌تریك ستاره 19 ساله‌اش موفق شد تیم دسته دومی نووزه را درهم بكوبد.

 

تیم زنان یوونتوس كه برخلاف اعلام پیشین باشگاه در این دیدار تنها از وجود ملی‌پوشان ایتالیایی‌شان بی‌بهره بودند با سه‌گانه آندره‌ا استاشكووا مهاجم جدید و اهل جمهوری چك‌اش و دو گل‌ انیولا الوكو و تك گل اسیا بروگونزی موفق شدند با نتیجه 6 بر صفر تیم نووزه را شكست دهند تا ضمن به رخ كشیدن آمادگی‌شان، با روحیه‌ای بالا آماده آغاز فصل جدید رقابت‌های سری A زنان باشند.

 

ریتا گوارینو سرمربی تیم یووه پس از این دیدار در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به این بازی گفت:

 

مسابقه دوستانه امروز بسیار مفید و پر از نشانه‌های مثبت بود. با توجه به نزدیك شدن به آغاز فصل مهمی كه در پیش داریم ترتیب دادن مسابقاتی اینچنین بسیار برای ما حائز اهمیت بود.

 

آندره‌ا استاشكووا مهاجم بلند قامت و پدیده فوتبال زنان جمهوری چك كه در این تابستان به یوونتوس پیوسته؛ به عنوان یكی از استعدادهای فوتبالی كشورش در سالهای 2017 و 2018 انتخاب شده است. او علی‌رغم سن كمش، فصل گذشته در تیم اسپارتاپراگ با به ثمر رساندن 32 گل در رقابت‌های فوتبال زنان در جمهوری‌چك به عنوان خانم گلی این رقابت‌ها دست یافت.

 

 

 

 

 

 

 


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
ساغر واحد
ساغر واحد«نگارنده اخبار»
ارتباط با نگارنده: