بانوان یوونتوس آرشیو خبر ها
خبر تلخ برای مهاجم قدرتمند تیم زنان بیانکونری

خبر تلخ برای مهاجم قدرتمند تیم زنان بیانکونری

 

 

نایب‌قهرمانی دختران بیانکونری در جام بین‌المللی زنان در سوئیس در کنار تجارب مهمی که برای بازیکنان این تیم به همراه داشت یک اتفاق نگران کننده را نیز برای این تیم و البته تیم ملی زنان ایتالیا به همراه داشت.

 

مصدومیت باربارا بوناسه‌ئا مهاجم ملی‌پوش و 28 ساله یووه در سی و هشتمین دقیقه بازی فینال مقابل پاری‌سن‌ژرمن منوط به بازگشت یوونتوس به تورین و بررسی میزان مصدومیت او توسط کادر پزشکی J Medical موکول شده بود. حالا و طبق اعلام مرکز پزشکی یووه او به دلیل شکستگی متاتارس پنجم پایِ چپ (بخش خارجی پا و نقطه اتصال انگشت کوچک با پاشنه) می‌بایست مورد عمل جراحی قرار بگیرد. پیش‌بینی می‌شود او دست‌کم 3 ماه از میادین دور باشد.

 

 پس از اعلام نیاز بوناسه‌ئا به عمل جراحی و احتمال دور شدن طولانی مدت او از فوتبال، هم‌تیمی‌های او با انتشار پیام‌هایی در صفحات اجتماعی‌شان به او امید دادند.

 

کریستینا جیره‌لی: برای دیدن دوباره‌ در خط حمله منتظرت خواهم ماند. همه ما به حضور تو در تیم احتیاج داریم.
مارتینا روزوچی: مطمئنم به سرعت نور دوباره به ما ملحق خواهی شد. ما همه پشت تو ایستاده‌ایم.
سچلیا سالوائی: وقتی مصدوم شدم تو اولین کسی بودی که به سراغ من آمدی و تنهایم نگذاشتی. امروز نیز وظیفه من است که پا به پا در کنارت باشم تا هرچه سریعتر به میادین بازگردی. باور کن آنقدر زود خواهد گذشت که متوجه گذر زمان نخواهی شد.
لیزا بوآتین: زورد برگردد.

 

بوناسه‌ئا فارغ‌التحصیل رشته اقتصاد است و از علاقه‌مندان کتاب‌های دن براون، فیلم‌های عاشقانه و نواختن گیتار است. او سال 2017 و پس از 5 سال حضور در برشا به یوونتوس پیوست و در طول دو فصل حضور در یووه 32 بار برای این تیم در رقابت‌های مختلف گلزنی کرده است. او همچنین یکی از بازیکنان قدیمی آتزوری است و 61 بازی برای تیم ملی زنان ایتالیا انجام داده است.

 

گفتنی است به غیر از بوناسه‎ئا؛ انیولا الوکو، کریستیانا جیره‌لی، اسیا برگونزی و آندره‌ا استاشکووا دیگر مهاجمان تیم زنان یوونتوس هستند.

 


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
ساغر واحد
ساغر واحد«نگارنده اخبار»
ارتباط با نگارنده: