بانوان یوونتوس آرشیو خبر ها
زور دختران یووه به زنان فرانسوی نرسید!

زور دختران یووه به زنان فرانسوی نرسید!

 

شكست تلخ، دور از انتظار و سنگین یوونتوس در دیدار فینال جام بین‌المللی زنان در زوریخ سوئیس با 4 گل مقابل پاری‌سن‌ژرمن، مانع از بازگشت دختران بیانكونری با جام قهرمانی به تورین شد.

 

زنان یوونتوس پس از شكست چهار بر صفر اف‌سی زوریخ در دیدار قبلی‌‌شان، این بار با همین نتیجه مغلوب پاریسی‌ها شد تا اختلاف سطح فوتبال زنان در كشورهای صاحب‌سبك اروپا با یووه بیشتر آشكار شود.

 

برای یووه در این دیدار دوریس باچیچ، توحیا هیری‌نن، سارا گاما، لیندا سمبرنت، ونه‌سا پنتسه‌ری، آئورا گالی، والنتینا چرنوئیا، مارتینا رُزوچی (از دقیقه 46 سوفی پِدرسن) ، کریستیانا جیرلی (از دقیقه 58 انیولا الوکو) ، باربارا بوناسه‌ئا (از دقیقه 38 آندره‌ا استاشکووا) و اریانا کاروزو (از دقیقه 58 الکساندار شیکُرا) به میدان رفتند.

 

 

مصدومیت باربارا بوناسه‌ئا در دقیقه 38 و خروج او از زمین و ورود آندره‌ا استاشکووا به جای او به همراه خطای سنگین سارا گاما كاپیتان یووه بر روی بازیكن پی‌اس‌جی كه منجر به اعلام ضربه پنالتی از سوی داور و به ثمر رسیدن گل چهارم پاریسی‌ها در دقیقه 73 از جمله نكات جالب‌توجه در این دیدار بود.

 

گفتنی است دختران یوونتوس پس از این دیدار به تورین بازگشتند و پس از یك یا دو روز استراحت، مجدداً تمرینات‌شان را آغاز خواهند كرد. شدت مصدومیت پای چپِ باربارا بوناسه‌ئا نیز پس از حضور این بازیكن در J Medical اعلام خواهد شد.

 


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حامد وحیدی
حامد وحیدی«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: