بانوان یوونتوس آرشیو خبر ها
استقامت راز موفقیت ماست

استقامت راز موفقیت ماست

 

در سومین هفته از شروع بازی‌های بانوان فوتبالیست ایتالیایی، تیم یوونتوس با کسب یک برد ارزشمند دیگر به کار خود پایان داد.

 

در دور اول بازی‌های بانوان قبل از تعطیلی لیگ برای انجام بازی‌های ملی، یووه‌‌ای‌ها توانستند با موفقیت از سد تیم سن‌مارینو عبور کنند. برای برد در این مسابقه که تیم سن مارینو 70 دقیقه در ونووو مقاومت کرد، تنها به استقامت و سخت‌کوشی نیاز بود که در نهایت با امضای کریستینا جیرلی و آریانا کاروسو سه امتیاز مهم این بازی به‌دست آمد.

 

با وجود موقعیت‌های گلرنی که در نیمه اول ایجاد شد، سهم مقاومت تیم سن‌مارینو بیش از تلاش دختران یوونتوس بود تا نیمه اول با بسته ماندن هر دو دروازه به پایان برسد. اما در نیمه دوم دختران بیانکونری با ذهنیتی کاملا تهاجمی از رختکن وارد زمین شدند و در همان 5 دقیقه آغازین، سه فرصت گلزنی فوق‌العاده ایجاد کردند. با وجود دفاع سرسختانه سن‌مارینو، این تیم در دقیقه 71 تسلیم یووه‌ای‌ها شد و جیرلی موفق به گشودن دروازه حرف گشت. ده دقیقه بعد و در دقیقه 82، آریانا کاروسو ضربه تمام‌کننده دیگری را وارد دروازه سن‌مارینو کرد تا سه امتیاز این بازی در دستان یوونتوس باشد.

 

 

 

 

 

ریتا گوارینو سرمربی 49 ساله بانوان یوونتوس در مصاحبه بعد از بازی گفت:

 

می‌دانستیم با تیمی روبرو می‌شویم که در طول مسابقه دفاعی بازی خواهد کرد و با ضدحمله ایجاد موقعیت می‌کند. برای ما مهم بود که با صبر و استقامت بازی کنیم. فرصت‌های ایجاد شده بیش از حد انتظار بود و ذهنیت رقابتی بازیکنان به‌خوبی در این بازی نشان داده شد. مطمئنم که دخترانم توانایی‌های بیشتری دارند و امیدوارم بعد از تعطیلی لیگ، تمام بازیکنان در اختیارم باشند تا با بهترین شکل به مصاف میلان برویم.

 

 

گفتنی است تیم یوونتوس با انجام سه بازی و کسب 9 امتیاز و تفاضل گل +5، بعد از تیم‌های فیورنتینا (با 9 امتیاز و تفاضل گل +8) و میلان (با 9 امتیاز و تفاضل گل +8) در جایگاه سوم جدول رده‌بندی قرار دارد. دختران یوونتوسی در بازی بعدی خود (شنبه 12 مهر) باید با میلانی روبرو شوند که سه بازی گذشته خود را با برد پشت سر گذاشته است.

 


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
ساغر واحد
ساغر واحد«نگارنده اخبار»
ارتباط با نگارنده: